SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1385032

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Chłopie, edytuj posty bo nawaliłeś mi tutaj na pół strony.
Dieta - dz. Odżywianie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
sorry ale nie czytałem wszystkich postow bo poprostu nie mam czasu
~~
Czy jezeli wyelimiuje cwiczenia z drazkiem (nie posiadam go =/), to te cwiczenia moga nie pomoc? Na nic sie one nie zdadza?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3440
Odpowiedzią jest. Możesz je zastąpić ćwiczeniami w których biorą udział te same mięśnie. Tu może być pomocny atlas ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie mam czasu na odpowiedź i powiem: dadzą.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
Ja również nie mam możliwośći zamontowania drążka i zastąpiłęm podciąganie na drążku podciąganiem sztangielek (btw. jak jest poprawnie: sztangielki czy hantle?:) w opadzie (wiosłowaniem) http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#5 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Ogólnie przyjęło się nazywać hantlami obciażenia nieregulowane, a sztangielkami obciażenia regulowane.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Dzień dobry. Mam 134 cm i 90 kg (lekka niedowaga w górnej granicy). Ćwiczę od pięciu lat program dla początkujących. Biorę do tego kreatynę, jabłczan magne-6 potasowy, aspiridon tetrylu bucha-7, odżywkę białkową Japan Unit, odżywkę prokreacyjną Abonazyl 6-u i tetraaminofluorek bezopiadorynu. Mam hantelki 90 kg x2 i sztangę 4 kg. Na klatkę wyciskam 15 kg (mam 18 lat). Biceps - 40,5 cm. Mam pytanie: jeśli chodzi o dietę, czy można na obiad jeść marynowanego węgorza w polewie truskawkowo-bananowej ze szczyptą bazylii i kawiorem bułgarskim? Bo dotychczas jadłem bez szczypty bazylii i przez to chyba nie zwiększała mi się siła. Pozdrawiam Mawaszi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Dlaczego chłopczyku jeszcze nie dostałeś od nikogo bananem po okrytej młodzieńczym trądzikiem twarzy?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahhaahaha Mawashi tak nie wolno xD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

hit ocencie prosze!!!

Następny temat

Widoczna krata

electro
Polecane artykuły