Pompek na poreczach nie zrobie, bo nie mam mozliwosci takiej, drazek jak najbardziej.. Nie wiem dokladnie jakie to cwiczenie ilozujace miesnie i cwiczenia zlozone, wiec jesli maja byc cwiczenie ze sztangami to mozna jakis plan FBW na powiedzmy 1.5 miesiaca ulozyc i bedzie to plan przygotowujacy do innego treningu
Tak wiec zalozmy (wymyslam plan teraz z glowy):
1. Wyciskanie lezac
2. Wyciskanie lezac skos
3. Wyckiskanie sztangi nad glowa (barki)
4. Unoszenie sztangi przed soba, proste rece (barki)
5. Przysiady ze sztanga na barkach
6. Podciaganie sztangi do brody waskim uchwytem (plecy)
7. Drazek
I wtedy biceps, triceps i lydki zostawic bez cwiczen żadnych? o.O No nie wiem czy to dobrze, jesli tak mowisz to cos w tym musi byc..
Ten plan co teraz ulozylem to nie zdziwie sie jak beda poprawki.. Poszukam na necie jakiegod dobrego planu FBW i od nastepnego tygodnia moze wprowadze go w zycie
Po ile powtorzen wtedy robic na jakie cwiczenia? Jakie ciezary? (% maxa)
Najlepiej bedzie jesli znajde jakis plan FBW i go wkleje i wtedy mi ktos go poprawi
Ale to juz jutro, zaraz klade sie spac, jutro na 8 do szkoly..
Dzieki Morales
Tak wiec zalozmy (wymyslam plan teraz z glowy):
1. Wyciskanie lezac
2. Wyciskanie lezac skos
3. Wyckiskanie sztangi nad glowa (barki)
4. Unoszenie sztangi przed soba, proste rece (barki)
5. Przysiady ze sztanga na barkach
6. Podciaganie sztangi do brody waskim uchwytem (plecy)
7. Drazek
I wtedy biceps, triceps i lydki zostawic bez cwiczen żadnych? o.O No nie wiem czy to dobrze, jesli tak mowisz to cos w tym musi byc..
Ten plan co teraz ulozylem to nie zdziwie sie jak beda poprawki.. Poszukam na necie jakiegod dobrego planu FBW i od nastepnego tygodnia moze wprowadze go w zycie
Po ile powtorzen wtedy robic na jakie cwiczenia? Jakie ciezary? (% maxa)
Najlepiej bedzie jesli znajde jakis plan FBW i go wkleje i wtedy mi ktos go poprawi
Ale to juz jutro, zaraz klade sie spac, jutro na 8 do szkoly..
Dzieki Morales

)