SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sabak90/ DZIENNIK/ TRENING FBW 15-10-5 WODYNA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Czyli mam robic malymi ciezarami i skupic sie na technice i spinaniu miesni czy wrzucac kg i jazda na pelnej kurvie ze srednia technika?

I jedno i drugie.

W izolowanych super dokładnie, powolne ruchy, małe ciężary - powolne tempo, w szczególności faza negatywna np. (barki) wznosy przodem, bokiem, w opadzie; (bic) modlitewnik, plecy (maszyny); (tric) - maszyny

W złożonych warto dowalić ciężarów - np. martwy ciąg, przysiad, wyciskanie leżąc, wyciskanie wąsko, wiosłowanie, podrzut, zarzut, high pulls ...

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-04-17 15:55:40

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
W MC (Dociąg w moim przypadku) i w Przysiadach (Tutaj robie Boxy) te kg sa jak na mnie dosc duze. Czasem sobie na koniec dodam z 1-2 serie mniejszymi kg i robie wolniej z niepelnymi wyprostami w przypadku boxow.

W wyciskaniu teraz skupialem sie na technice i max napinalem klate w gornej fazie, ostatnio skonczylem na 40kg a spompowalem i zmasakrowalem klate ze miazga byla i na nast treningu czulem jeszcze konkretnie klate- Wiec tutaj moge dokladac kg i robic z mniejszym spinaniem a na sam koniec jak juz nie dam rady wiecej dolozyc i zrobic il. powtorzen jaka mam robic w danym treningu moge sobie dodac male kg i doj3bac klatke, byloby tak dobrze?

Oczywiscie wszystko wezme pod uwage o czym napisales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Im wiecej wiesz i umiesz, tym mniejszymi ciezarami osiagniesz swoj cel



parafrazę tego zdania ma BodyLine w profilu, i jest w tym sporo racji (jeśli chodzi o ćwiczenie sylwetkowe, bo jeśli chodzi o siłę to jasna sprawa ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Zbyleq
No to od razu podkreslam ze zalezy mi najbardziej na poprawie sylwetki i wygladu.

I tutaj cos dopisze, gadalem wlasnie z kumplem na gg.
Zrobil mi wjazd ze po co cwicze, ja mu na to ze dla poprawy wygladu i z jego klawiatury padly slowa, cytuje:
ćwiczy sie tylko i wyalcznie dla sily
nie dla wyglady

Wogole pisal ze kreatyne biora karki ktozi cwicza caly czas. Ze sie napompuje troche i mi wszystko spadnie jak odstawie i przestane brac i zero przyrodstu sily bede mial. Ze to sa nie naturalne miesnie. I ogolnie jestem zalosny bo biore jakies gowno. A to ze ludzie cwicza zeby zwiekszyc sile, wytlumaczyl slowem siłownia i ze sama nazwa mowi za siebie.
Wiec co takim typom mam odpowiadac? Swoje ogolnie wiem i co mialem do powiedzenia to napisalem, ale on nie zmienil swojego zdania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Się nie przejmuje, u mnie są typy co robią cykle na Mutant Mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
tak jak wspomniał Knife są ćwiczenia w których się możesz bawić w sadomasochistyczne zabawy ale są takie na które ładujesz ciężar i jedziesz ile masz sił

Ja mam na siłce takiego filozofa , kiedyś mnie pytał dlaczego robię wyciskanie od czoła na suwnicy a nie pełne, to mu odpowiadam że mam problemy ze stawami barkowymi nie mam takiej mobilności jeśli już opuszczam do wysokości uszu nie niżej a on mi na to że stawy trzeba nauczyć mobilności i pokazał mi jak na suwnicy włożył 40kg sztangę opuszczał za karkiem poniżej kaptura i w najniższym dolnym punkcie sprężynował i mi mówi tak się zwiększa ruchomość stawów po 2 miesiącach nie wyciska zza karku bo go bolą barki . Teraz podobne eksperymenty z wyciskaniem na klatkę robi - wyciska sztangę opuszcza gryf do krtani na napiętych mięśniach przesuwa gryf tuż nad klatką poniżej mostka i znów wyciska - mnie boli od samego patrzenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Sabak jezeli chodzi o magnezje to sprawdz w sklepie sportowym za szkołą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
No jak nie zapomne to kupie kiedy ta magnezje, albo bede cwiczyl w zimowych rekawiczkach w Dociągu

To tak:

Piątek- Byłem u brata. Troche popilismy, ale kulturalnie i w malych ilosciach. Sen-4.5h
Sobota- Od 9 do 15 na wiosce bylem z rodzinka i pomagalismy wujkowi bo sie buduje. Ok. 4h stalem przy lopacie, czasem sie zmienialem i kopalismy row taki do glebokosci 1.3m. Na dole glina byla z woda i dosc ciezko bylo kopac i wywalac, bo ta glina wogole z lopaty czasem nie schodzila to sie czlowiek wkurviał.. Pozniej pojechalem do brata na wioske i zostalem na noc. Popiwkowalismy troche w Sobote i dzis rano. Ale tez kulturalnie i w malych ilosciach.
Sobotni TRENING nie odbył sie, odlozylem go na niedziele. Jednak dzis jakos tak nie mialem sily i spac sie ogolnie chcialo, z godzinke sie przespalem i takie gowno z polaka musze skonczyc pisac jeszcze
Trening przekladam na jutro. I niestety bede musial zrobic 2 treningi pod rzad bez dnia przerwy. Wiec poniedzialkowy bedzie Treningiem lzejszym niz lekki

Na dzis to tyle.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
ja tam lubie 2 treningi pod rzad, ale nie mam tak jak ty siadow i ciagow oddzielnie.

dajesz dajesz z tym zlomem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Sabak dostałeś priv ode mnie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie mi plan na masę

Następny temat

Co dalej ?!

WHEY premium