SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sabak90/ DZIENNIK/ TRENING FBW 15-10-5 WODYNA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
ja bym troche pospawał z tymi rączkami i by weszły i nie ruszały się :PP ale nie wiem czy masz spawarkę i czy potrafisz ;P
Ja sobie właśnie motor robię :D spawam i zammówiłem silnik od MZ-ety :P

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
W sumie masz racje.. Z bratem pogadam, rok mlodszy ale on sie na tym wszystkim zna, Motorow to ma MZ 250, simsona i skuter I w tym skawaniu by mi pomogl bo ja to nawet nie wiem jak spawarka wyglada i wogole mnie takie sprawy nie interesuja A moze i powinny interesowac..

Jutro na trening do mnie wpadnie wujek (24-25 lat chyba ma) i kolega (wujka brat rodzony) 16 lat, to pogadam z nimi.. Moze jakis pomysl beda mieli co do tych 20tek dwoch i z tym zlomem cos moze pomyslimy..

Oczywiscie jutro ja nie bede cwiczyl.. :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
normalnie bym je zalozył i zabezpieczył w rogach rączek gumą uzywana do trzymania bagazu w transporcie


obrabianie metalu nie jest konieczne

a tak w ogole to sa tzw "kettlebells" a nie "hantle"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
sabak bierz sie za dziennik ! :D

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Rasper, nie boj nic.. Od pewnie srody wystartuje z treningiem..

Mam teraz tydzien przerwy.. a samych diet, etc nie chce mi sie pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
i co na dobre ci wychodzi przerwa ? :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
No na dobre.. Mysle ze sie w pelni zregenerowałem.. Tydzien nie cwiczenia robi swoje.. I nie wiem czy dzis zaczac czy w srode..

Wodyn napisal zeby nie powtarzac tego samego treningu, tydzien temu w poniedzialek robilem A15, a trening mam poniedzialek/sroda/piatek a w piatki chce konczyc A/B 5..

Wiec zrobie chyba dzis tak.. B 15 lajtowy taki i bedzie dobrze mysle.. wogole teraz tydzien, dwa musze lajtowo cwiczyc a nie od razu ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Tak wiec dzis pierwszy dzien treningu FBW po przerwie

Poniedziałek, B15:

Wszedzie 15 powtorzen, wiec bede pisał tylko ciezary..

1. Przysiady ze sztanga BS siad niepelny [30,35,40,45,50,55kg]
Komentarz: Miałem jeszcze sił ale mial byc dzis lekki trening i tak bylo w tym cwiczeniu.. Ogolnie to ja musze cos podlozyc pod stopy podczas tego cwiczenia bo ten moj siad jest za krotki moim zdaniem, lawka jest za wysoka.. I jak siadam to nawet nie ma kąta prostego.. Dzis nie bylo kumpla z wujkiem wiec sam musialem sobie sztange brac, a bralem ja ze stojakow z laweczki i robielm te przysiady wlasnie nad laweczka do wyciskania..
Nie, nie mam wysokich stojakow..
2. Wyciskanie sztangi polowiczne [30,35,40,45,50 kg]
Komentarz: Te 50 moglem w sumie juz nie brac chyba, bo bylo dosc ciezko =/ Nie ma to jak miec malo sily.. 55 x 15 razy juz nie dalbym rady..
3. Wioslowanie polsztanga 1 reka [10,12.5, 15kg]
Komentarz: No tutaj przesadzilem chyba.. Ciezko bylo Troche oszukiwalem.. malo 3 serie, nastepnym razem zaczne od mniejszego ciezaru, myslalem ze dam rade wiecej serii ale wyszlo jak wyszlo..
4. Trzymanie rak prostych pod katem prostym (Tak jak w strong manach 'Waga placzu' czy jakos tak ) [2,3 kg na rękę] 3x minuta
Komentarz: Poszło dobrze Ciezar malutki ale mysle ze z 3 kg na reke juz moglbym nie dac rady..
5. Uginanie nog na atlasie, uda [12.5kg x 15 na serie] na 1noge, bez przerw przy zmianach nog i serii, mialo byc 30x na noge na serie, ale sie zapomnialem =/ Mialem tez wolno opuszczac ale opuszczalem srednio wolno..
6. Brzuszki 3 serie x 25 powt.
Koment: Poszło.. Chociaz mialo byc po 30 powtorzen, ale postanowilem zrobic po 25, jako ze mial byc lekki trening..

Trening na dzis trwał około godziny, moze godzina i 5 minut, chyba za dlugo to wszystko trwalo.. Musze zmniejszyc przerwy..

Dieta na dzis: Sredniawo, wogole zobaczylem ze ja ww to jem sporo i musze dopilnowac TYLKO białko bo jest cienko.. Na prawde cienko.. A wiem ze bialko jest baardzo wazne..

Daje fote potreningowego żarcia zjedzonego praktycznie od razu po treningu





Zbliżenie..





Oczywiscie wszystko zjadlem :P I brzuch pelen..





Zmieniony przez - Sabak90 w dniu 2008-12-15 20:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Szczęścia, pomyślności, a przede wszystkim dużo zdrowia.

I oczywiście motywacji na treningach, jak najlepszych osiągnięć i dużych przyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Dzieki wiewior i wzajemnie..

Narazie niestety, ale no.. czas swiateczny robi swoje i moja tygodniowa przerwa od treningu sie wydluza =/

Na nowy rok sproboje wszystko szybko nadrobic..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie mi plan na masę

Następny temat

Co dalej ?!

WHEY premium