SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna+ bcaa+ glutamina

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
Co powiecie o takiej mieszance?? Napiszcie jeszcze kiedy, co i w jakich ilosciach to zazywac...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 3 lata Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56956
no to dziwne na kazdym bcaa pisze Unikać łączenia BCAA POWDER (w jednej dawce) z produktami zawierającymi białko np: mlekiem wiec nie wiem ja nigdy nie laczylem robilem przerwy

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17161
https://www.sfd.pl/search.asp - polecam skarbnica wiedzy void();
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
Ciekawi mnie przede wszystkim czy warto łączyć bcaa z glutaminą?? Czym się właściwie obydwie odwyżki różnią?? I jedno, i drugie to aminokwasy, chyba obydwa maja za zadanie transportowac kreatyne. Moze jednak lepiej zrezygnowac z któregoś suplementu?? A może lepiej z kreatyną połączyc cos innego?? Nie chcialbym nie potrzebnie przepłacać. Prosilbym kogos doswiadczonego o porade w tej kwestii...
...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
BCAA 1g/10kg masy ciała przed treningiem i po treningu.

Gluta 10-12g po treningu(razem z bcaa) i można też na noc przed snem taką samą dawkę choć ja wolałbym jakiś chudy twarog na noc.

Co do krety to nie wiem jaką posiadasz(mono, jabol, ester czy jakiś stack) ale na ogół dawkuje się w dni treningowe przed treningiem i po a w nietreningowe rano i po poludniu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6224
ale czy uwazacie taki zestaw za dobry???? i jaka kreatyne polecacie mono stack czy jabol???? ja brałem już 3 razy cykl mono i myślałem zeby zmienić po odpoczynku...

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Zestaw na siłe pierwsza klasa. Polecam jakiś ester kreatyny(np vitalmaxa) albo stack kreatynowy Clout.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6224
dzieki sene... a jakby jeszcze by dodać troche białka dla poprawienia regeneracji ????

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
No to jest najlepszy zestaw regeneracyjny. Można jeszcze taurynę dodać. Co do białak to polecam je z diety uzupełniać a nie jako suple. Nie ma to jak mięso czy twaróg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6224
no to cóż żeź w kurniku trzeba bedzie babci zrobić wnusio robi siłe

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15934
witam nie chciałbym zaśmiecać forum więc podpinam się pod posta.
Pod koniec sierpnia planuję pojechać nowym planem, ale ze względów finansowych muszę już teraz określić się i szukać okazji po necie:)

Planowałem kupić białko Kaizena 100% WHEY PROTEIN te 2270g , zostalo mi pewnie z 250 gramow bcaa z gluta ze Sport One i 100 mc bcaa z olimpa, chcialem to tego dolozyc jakas kretke i tutaj pytanie, co wybrac? preferowana forma to proch
do wyzej wymienionych supli oczywiscie dieta, witaminy zapewne z olimpa i resztka Animal Paka, cynk , magnez itd:)

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 651
Kazeiny według mnie nie warto kupować - lepiej twaróg jeść na noc. Co do kreatyny to tanio wychodzi zielony vitalmax. Jak masz kase to kup BCAA (Incosport, Multipower) - te są porządne, z Olimp nie polecam.

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 MEDALI DLA POLSKI NA EURO 2008 W ARMWRESTLINGU

Następny temat

ZOBACZCIE CZY TO NIEZAOSTRO !!!!!! @@ ARMWRESTLING @@

electro
Polecane artykuły