SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+ bcaa+ glutamina

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Gdyby tak miało być to po co by stacki kreatynowe robili, w których niejednokrotnie masz 3 formy kreatyny, glutaminkę, taurynkę, no-boostery i inne pierdółki. Nie wiem kto Ci powiedział, że kreatyny nie można z niczym łączyć. Myślę, że źle tego kogoś zrozumiałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam wiele osob ktore lacza kreatyne i nic im to nie dalo nigdy bo to jest oczywiste ze kreatyny sie z niczym nie laczy... pytalem sie wiele znajacych sie ludzi od odzywek i kazdy to samo mowi... mam brata bierze 190 na klatke to samo mowil ze niegdy sie nie laczy... pytalem sie ochroniarze 225na klatke to samo powiedzial... dla mnie jak chcecie kreatyny nie mozna laczyc... widac ze jeszcze nie bardzo sie znacie na odzywkach... pytalem dlaczego sie laczy bo chcialem wiedcziec powod ale nikt nic konkretnego nie napisal... to nie jest tak jak myslicie ze kreatyna + bcaa +glutamina da wam wiecej niz sama kreatyna.. zreszta kazdy sie uczy na bledach... moze kiedys zrozumiecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
Do wypowiedzi przedmówcy

Możliwe , że moja wiedza na temat supli jest nikła, gdyż nie mam tak wielkich autorytetów jak Ci których Ty podałeś. 190 na klatę , 225 na klatę....
W Twoim rozumowaniu jeśli tak twierdzisz , że kreatyny z niczym się nie łączy wychodzi na to ,że powinno się odstawić wszelakie witaminy, produkty wysokobiałkowe , najlepiej nic nie jeść tylko kreatynę i się będzie rosnąć

Wiem jedno przykłady;
witamina b6 - wchłanianie , przyswajanie , też nie pomaga tak?
dekstroza- cukier prosty wzmaga i jednocześnie potęguje działanie kreatyny, przy wzroście masy(nie zawsze mięśniowej)
stacki kreatynowe - znasz skład któregokolwiek?
różne odmiany kreatyn- jabłczan , bufory, estry, piroganiany, etc.
podpucha sprzedawców , łączenie ich i tak nic nie daje
bcaa i wszelakie aminokwasy , gluty itd jak w topiku- poprawiają regenerację , działają antykatabolicznie
wszelkie argininy-pobudzają
stawy też będą w doskonałej formie po samej kreatynie jak rozumiem?
Kreatyna fakt jest dobra i pomaga w rozwoju siły i masy , ale nie sama , trzeba jej w tym pomóc, a że nasz organizm nie jest w stanie wyprodukować wystarczającej ilości aminokwasów czy nie jesteśmy w stanie dostarczyć mu wystarczającej ilości witamin z pożywienia to od tego są właśnie suple
Z Twojego punktu widzenia zapewne układ immunologiczny wzmacnia się biorąc kreatynę
Z tego co mi wiadomo to łaczyć nie możesz jedynie białka z kreatyną w jednej porcji musi być przerwa;]

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
mysle ze te wszystkie rozwazania o przysfajalnosci krety dotycza tylko mono, poniewaz jest najslabiej przysfajalne, a w dazeniu do "idealnego srodowiska" dla jak najlepszego jej wykozystania kraza tego typu historie, ze na czczo, bez bialka itp

Cutler20... po treningu, lykam krete, bcaa, aspargin i zapijam masowka,a wyciskam wiecej niz twoi koledzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
Witam mam pytanie do Senegrotha i małego666
Jak wcześniej pisałem zastanawiałem się nad kupnem EEC Vitalmaxa 240k.Jeszcze tego nie uczyniłem, a dzisiaj przypadkowo przeglądając forum natrafiłem na dość kontrowersyjny artykuł, obaj polecaliście EEC, spotkaliście już taką opinię jak w poniższym artykule?

https://www.sfd.pl/Creatine_Ethyl_Ester_-_Być_albo_nie_być_-t260527.html

czekam na jakieś opinie :)

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
art zeczywiscie kontrowersyjny, ale nie jestem chemikiem zeby sie jakos ustosunkowac do niego..moje wypowiedzi wynikaja z doswiadczenia i praktycznego zastosowania eec przeze mnie i moich kolegow, czego wnioskiem jest ze ww produkt dobrze kopiie co nie ulega watpliwosci..poza tym wyobrazasz sobie zeby wiele szanujacych sie firm mialo w sprzedazy produkt, ktory wedlug tego artykulu nie ma prawa istniec jako pelnowartosciowy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
mówisz kopie:) a to chyba najważniejsze ... co do tej wyobraźni, to w dzisiejszych czasach jestem w stanie wyobrazić sobie już chyba wszystko,niestety. Twoim zdaniem ECC z Vitalmaxa to dobry wybór?

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
stosowalem eec alri i ergopharm i moge je z czystym sumieniem polecic..co do innych producentow hmmm...

ps.2opakowania na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15934
poszukałem , ale nie jestem pewien czy oto Ci chodziło
Alri: Cr2
ErgoPharm: Cell Fuel

Cell 180k a Cr2 240k
W przypadku tych supli również 2 opakowania? Przyznam , że szczerze nie przyglądałem się jeszcze jakoś wnikliwie składowi i zawartości w jednej kapsułce stąd te pytanie, zaraz poczytam

łap soga , dzięki za alternatywne suple:)

Zbędne pytania już wiem:)

Zmieniony przez - Mankament w dniu 2008-07-29 17:16:45

"opinia publiczna to dziwka" -
Napoleon Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
dokladnie
stosowalem eec 2xdziennie po 3g (rano i po treningu, a w nt rano i wieczorem). w moim odczuciu ta kreta dziala jakby z opuznionym zaplonem, dlatego zjadlem 2opakowania, bo po co odstawiac cos co caly czas "kopie", a nie jest szkodliwe dla organizmu pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 MEDALI DLA POLSKI NA EURO 2008 W ARMWRESTLINGU

Następny temat

ZOBACZCIE CZY TO NIEZAOSTRO !!!!!! @@ ARMWRESTLING @@

WHEY premium