mikro cykl trwa 2 tygodnie (6
treningow).
poniedzialek1- 15A (3 serie po 15 powt)
wtorek
środa: 2- 10B (4 serie: I-10, II-10, III- 3-5, IV- 7-10)
czwartek:
piątek:3- 5A (5 serii: I-5p, II- 2-5, III-5, IV 1-2, V- 2-5)
sobota
niedziela
poniedzialek: 4- 15B (3 serie po 15 powt)
wtorek
środa:5- 10A (4 serie: I-10, II-10, III- 3-5, IV- 7-10)
czwartek
Piątek:6- 5B (5 serii: I-5p, II- 2-5, III-5, IV 1-2, V- 2-5)
sobota
niedziela
poniedziałek: wracasz do 15A ze zwiekszonymi cizarami juz itd...
Czyli ten sam trening (np 15A) robisz co 2 tygodnie.
jak zaliczasz ostatnią serię danego powtórzenia to sobie zapsiujesz i na anstepnym treningu (za 2 tygodnie) dokladasz ciezar. Oczywiscie ciezar dokladasz do ciężaru ostatniej serii, za pomocą którego liczysz ciezary do serii porzedzajacych ten ciezar w danym cwiczeniu.
np:
robisz wycisk klatki w dzien 15A:
I30 II40 II50
tu cięzar roboczy wynosi tyle ile ostatania seria czyli 50kg
zaliczaszs ten ciezar i za 2 tygodnie dokladasz powiedzmy 5 kg- wtedy ciezar roboczy w tym ćwiczeniu w dniu 15 bedzie wynosil 55 kg a ciezary rozkladać bedą się tak:
I33 II44 III55
Ile dokladać??
w dzien 5`tek zawsze dokladam 5 kg -szczegolnie w ćwioczeniach typu siady HP czy MC..
w dzien 10 i 15 różnie, ale zazwyczaj w przedziale 3-5 kg
na mniesjze miesnie dokladam mniej. jak dzuje ze zblizam sie do maksa w danym cwiczeniu dokladam mniej.
mam nadzieje ze wytlumaczylem...
Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-04-01 17:36:38
Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-04-01 17:37:23
Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-04-01 17:37:57