Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No dzięki, ja tylko podałem transmisje w necie a co do kanałów to niestety nic nie mam więc pozostaje net

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Chiellini zapewnia Juve zwycięstwo

Po pierwszej bezbramkowej połowie na Stadio Sant'Elia, piłkarze Cagliari i Juventusu zgotowali kibicom w drugiej odsłonie sporo emocji. Gole dla gospodarzy strzelał dwukrotnie z rzutu karnego Foggia, wyrównując w obu przypadkach stan zawodów, zaś łupem bramkowym w obozie gości podzielili się David Trezeguet [fot], Alessandro Del Piero oraz Giorgio Chiellini, który zapewnił Bianconeri zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania.

Cagliari - Juventus 2:3 (0:0)

Początek pierwszej części gry należał do gospodarzy, którzy częściej atakowali, zaś Juventus jakby czyhał na dogodną dla siebie okazję.

Jednak to goście zmarnowali w tej połowie najlepszą okazję do zdobycia bramki, a konkretnie Del Piero, który mając przed sobą pustą bramkę, posłał piłkę nad poprzeczką.

Po zmianie stron na prowadzenie wyszli piłkarze Starej Damy. Piłka po zgraniu przez Camoranesiego trafiła pod nogi Trezeguet, który huknął z kilku metrów nie do obrony.

Bianconeri cieszyli się jednak z prowadzenia krótko. Dwie minuty później Legrottaglie sfaulował w polu karnym Matriego, zaś podyktowaną jedenastkę na gola zamienił Foggia.

Niecałe pół godziny później Juventus, w momencie kiedy był pod presja rywali, po raz kolejny wyszedł na prowadzenie. Tym razem gola dla gości zdobył weteran i symbol turyńskiego zespołu, Del Piero. Alex praktycznie z linii bramkowej wykończył akcję Almirona i Camoranesiego.

Sytuacja, kiedy padło wyrównanie przy pierwszej bramce dla Rossoblu powtórzyła się i tym razem. Niespełna pięć minut po golu Del Piero, ponownie z rzutu karnego (tym razem Larrivey'a w polu karnym nieprzepisowo zatrzymywał Zebina), do remisu doprowadził Foggia.

Oba zespoły zmuszone były kończyć spotkanie w dziesiątkę. Czerwone kartoniki obejrzeli Zebina oraz Del Grosso.

Piłkarze Ranieriego jednak nie zrezygnowali i w końcowych minutach sięgnęli po komplet punktów rzutu wolnego, wykonawcą którego był powracający po kontuzji Camoranesi. Naturalizowany Włoch idealna ‘wrzutką’ obsłużył na długim słupku Chielliniego, zaś ten mocnym strzałem głowa pokonał Fortiniego.

No i liczą się 3 punkty, karny troche naciągany wg mnie no ale stało się jak się stało, Del Piero też miał świetną okazje żeby już w 1 połowie strzelić ale co się odwlecze to nie uciecze
No i oczywiście nie można pominąć wspanmiałej parady Buffona przy stanie 1-1 gdzie wybił piłkę z lini bramkowej, coś pięknego

Dla zainteresowanych skróty tego meczu poniżej

Coś tu tak jakoś cicho, co jest z Wami

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2007-09-03 09:57:56

...
Złota Stopa 2007 dla Del Piero!
To są intensywne dni dla Alessandro Del Piero: w wygranym meczu z Cagliari zdobył gola, od dzisiejszego wieczora przebywa na zgrupowaniu reprezentacji w Coverciano, a między te dwa wydarzenia wplotło się kolejne, bardzo przyjemne i prestiżowe. Właśnie dzisiaj, w Monte Carlo, w obecności księcia Monaco Alberta II, Alex otrzymał nagrodę Złota Stopa 2007.
Nagroda ta jest przyznawana przez World Champions Club z Monte Carlo, tegoroczna edycja była piątą w historii: co roku zawodnik, który musi mieć ukończone 29 lat, otrzymuje tę nagrodę. Piłkarz nominowany do jej otrzymania musi się wyróżniać sportowymi osiągnięciami, postawą fair play, osobowością i sławą, ale przede wszystkim musi liczyć na uznanie fanów. Alessandro Del Piero w tym roku okazał się faworytem większości spośród prawie 150.000 tysięcy kibiców, którzy wzięli udział w głosowaniu. W pokonanym polu Alex pozostawił 9 innych znakomitych zawodników, czyli: Beckham'a, Cafu, Cannavaro, Roberto Carlosa, Figo, Giggs'a, Henry'ego, Maldiniego oraz Raula.
Del Piero będzie drugim piłkarzem, który zostawi odcisk swojej stopy na Promenadzie Mistrzów w Monte Carlo - w 2004 roku tego zaszczytu dostąpił Pavel Nedved. W 2003 roku wygrał Roberto Baggio, a zwycięzcami ostatnich dwóch edycji byli Shevchenko i Ronaldo.

a Juve ucieka druzyna z mediolanu

juve!!!

...

W tej chwili leci mecz na żywo Juventus - Udinese z tego co widze to nie potrzeba jakiegoś super łącza bo mam otwartych kilka stronek i idzie płynnie jak narazie

...
Właśnie sprawdziłem . Czekam sporo czasu i nic.

...
29 min kontuzja Camoranesiego w jego miejsce Nocerino, kilka dobrych okazji Juve na strzelenie, najlepszą okazje miał Trezeguet kiedy to Nedved wrzucił dokładnie piłkę na głowe Trezegola a ten uderzył piłke minimalnie obok słupka wynik jak narazie 0-0

32 min wolny, Nedved strzela i poprzeczka (już 2 poprzednio strzelił Del Piero ale był spalony) dobijał chyba Trezeguet ale obońcy wybili piłke z lini bramkowej

Dziwna sytuacja na trybunach, jakiś koleś w koszulce polo odwrócił się do kibica Juve i uderzył go z "płaskiej ręki" tylko ciekaw jestem co się stało bo "poszkodowany" tak jak by nie wiedział o co chodziło

Po 45 min remis 0-0 Juventus miał kilka okazji jednak narazie bez bramek, może w 2 połowie się troche rozstrzelają, niesttey już nie zobacze kolejnych 45 minut bo wychodze ale licze na kolejne 3 punkty

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2007-09-16 15:51:37

...
Kibic Juventusu skazany

Kibic Juventrusu Turyn został skazany na rok więzienia za rzucenie racy świetlnej na boisko podczas ostatniego ligowego meczu Starej Damy z Udinese. Jeszcze podczas trwania spotkania 27-latek w eskorcie policji opuścił Stadio Olimpico.

Nikt nie został ranny, ale po dwóch nocach spędzonych w więzieniu okazało się, że sąd skazał go na rok odsiadki.
Co prawda to jego pierwszy wyrok i prawdopodobnie skończy się zawieszeniem oraz "tylko" na trzyletnim zakazie wstęu na stadiony.

Tak czy inaczej prezydent włoskiej federacji piłkarskiej - Giancarlo Abete - jest zadowolony z działań władz, które pokazują, że przemoc na stadionach nie będzie tolerowana.

...
Sześć tygodni przerwy dla Camoranesi

Półtora miesiąca będą musiały radzić sobie kadry Juventusu Turyn oraz reprezentacji Azzurri bez Mauro Camoranesi. Skrzydłowy doznał urazu prawego uda podczas ostatniego ligowego meczu przeciwko Udinese i musi teraz przejść proces rehabilitacji.

To zła wiadomość dla urodzonego w Argentynie piłkarza, całe lato leczył inny uraz.

Zdrowieją za to inni piłkarze Starej Damy - Hasan Salihamidzic oraz Zdenek Grygera.

No jest to niewątpliwie duża strata, Camor we wszystkich meczach co widziałęm to dawał z siebie 100% możliwości, był takim walczakiem a teraz pomad miesiąc Juve będzie musiało grać bez niego.