Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Specjalista
Łukasz Piszczek zdobył jedną z sześciu bramek, które piłkarze Herthy Berlin zdobyli w sparingowym spotkaniu z austriackim zespołem SC Weiz (6:0). Polski napastnik pojawił się na boisku od początku drugiej połowy i pokonał bramkarza rywali w 60. minucie spotkania.

Skutecznością w zespole VfL Bochum imponuje również Marcin Mięciel, który zdobył dwa gole w towarzyskim spotkaniu z Rot-Weiss Erfurt, wygranym przez jego drużynę 4:2. Polak wpisał się na listę strzelców w 22. oraz 59. minucie, a na placu gry przebywał do 64. minuty.

Całe spotkanie w barwach Bochum rozegrał były reprezentant Polski Tomasz Zdebel.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Piłkarze Borussii Dortmund zajęli podczas turnieju Obi Cup w Bernie trzecie miejsce. W "małym finale" pokonali oni mistrza Belgii, rekordzistę pod względem zdobytych tytułów w tym kraju, Anderlecht Bruksela 2:1 (0:0).
Zwycięskie trafienie dla Borussii uzyskał w 86. minucie Jakub Błaszczykowski. Wcześniej bramkę dla niemieckiej drużyny strzelił Florian Kringe.

Źródło: onet

Brawa dla Kuby, początki w nowym klubie ma bardzo udane. W ogóle w sparingach Polacy strzelają gole - oby to był udany sezon dla Polaków w Bundeslidze.

...
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
dobrze się dzieje, ważne, że prawidłowo się wprowadził, tak jak on to potrafi, przebojowo.

...
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Wlodar tez zawsze w sparingach strzelal.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

...
A w Zagłębiu nie strzela.

- Na razie to ja myślę o tym, jak zmieścić się w składzie Palermo. Od tygodnia trenuję indywidualnie, biegam, ćwiczę, chcę być w formie, jak przyjadę na zgrupowanie - powiedział w wywiadzie dla "Dziennika" Radosław Matusiak.
- Trzeba się pokazać, bo jest nowy trener Stefano Colanuono. Wiążę z nim spore nadzieje. W wywiadzie mówił, że zna mnie, wie, na co mnie stać i bardzo na mnie liczy. Chyba nie kłamał. Teraz każdy ma czystą kartę. Mam nadzieję, że wszystko będzie zależeć od tego, jaką formę zawodnik zaprezentuje, a nie od układów - dodał reprezentant Polski.

- Nie żałuję, że wybrałem Palermo. Nie można ciągle grać przeciwko chłopakom z Górnika Zabrze czy Unii Janikowo. Trzeba się ruszyć. Ja się ruszyłem i teraz mogę mierzyć się z chłopakami z Interu czy Milanu. W jednym meczu co chwila przebiegałem obok Ronaldo, człowieka, którego plakaty miałem nad łóżkiem. Gra przeciwko Brazylijczykowi to nie jest spełnienie marzeń. To tylko sukces sportowy. Na spełenie marzeń przyjdzie czas - zakończył.

Biedny Radek nadrabia miną, ale Ronaldo to on na razie z daleka widział.

...
Znawca
W meczy z Milanem akurat zagrał 45 minut więc może się tam spykneli. Mam nadzieje, że w końcu się przebije.

A królem sparingów był zawsze Artur Wichniarek.

...
Przemysław Kaźmierczak w sobotę po raz pierwszy wystąpił w barwach FC Porto. Polski pomocnik wyszedł w podstawowym składzie w wygranym przez "Smoki" meczu towarzyskim z holenderskim Den Bosch 4:0.
Polski pomocnik przeszedł do FC Porto z Pogoni Szczecin. Wcześniej grał na zasadzie wypożyczenia w Boaviscie Porto.

A Adam Czerkas zdobył bramkę dla Motherwell, ale nie ma się z czego cieszyć bo miało to miejsce w sparingu z Lechem Poznań.

...
Jeleń ustrzelił

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Jacek Bąk, wybitny reprezentant kraju, zadebiutował w barwach Austrii Wiedeń. Jego drużyna w meczu 2. kolejki tamtejszej Bundesligi zremisowała przed własną publicznością 1:1 z beniaminkiem LASK Linz.
Polak grał cały mecz. W ekipie Austrii zabrakło kontuzjowanego Arkadiusza Radomskiego, z kolei w drużynie LASK cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Tomasz Wisio.