Ilość wyświetleń tematu: 294860

...
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Barcelona 1 - 0 Getafe

Bramka Roniego w 2 minucie a czerwona kartka w 40 min a jednak Barca poradziła sobie z Getafe w 10. Na całe szczeście :)Szkoda ze Real się nie podknął i wygrał.
Real Madrid 3 - 1 Deportivo La Coruna

Pozdrowienia dla wszystkich fanów Barcy.
...
Walka bedzie do konca tego mozemy byc pewni

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
jeszcze mecz z Espanyolem (bez Ronaldinho)
tu będzie ciężko
Espanyol na pewno nie ułatwi Barcelonie zdobycia tytułu

w ostatniej kolejce Barca zagra z Tarragoną, z która nie powinno być problemów

obstawiam ,że w tych dwóch meczach Barcelona zdobędzie 4 pkt

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
4pkt = brak mistrzostwa więc jak dla mnie nie wchodzi w grę taka ilośc punktów 6 pkt to obowiązek i oni doskonale o tym wiedzą .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...

"Ronaldinho: z polskich piłkarzy znam tylko Dudka"

Ronaldinho to najlepszy piłkarz na świecie. Grą Brazylijczyka zachwycają się miliony kibiców na całym świecie. W wolnych chwilach lubi grać w gry komputerowe - rzadko siada przed telewizorem i ogląda mecze. Dlatego jedynym polskim piłkarzem jakiego zna jest Jerzy Dudek - pisze DZIENNIK.

Gdy wchodzi na salę, od razu widać, że to jest piłkarz z innej bajki. A raczej człowiek z innej bajki. Piszczele poharatane od kostek po kolana, mówią, że trudno go legalnie zatrzymać. Czapeczka za 30 euro, koszulka za 40 euro, krótkie spodenki za tę samą cenę i zwykłe klapki podpowiadają zaś, iż nie zawraca sobie głowy strojem.

Jedyna ekstrawagancja to diamentowe kolczyki, ale przy siedzącym w drugim końcu sali Sergio Ramosie i tak wygląda jak biedak. Albo jak zwykły chłopiec. Którym zresztą jest. Kiedy siadam do wywiadu z Ronaldinho, jako dwudziesty tego popołudnia, widzę od razu, że choć mógłby pewnie wstać i bez zmęczenia przebiec na drugi koniec Barcelony, to każde kolejne pytanie sprawi mu gigantyczny ból. Czuć, że ten chłopak nie tyle traktuje takie spotkania jako tortury, ale jako absolutną konieczność, od której chciałby się wymigać jak uczeń od klasówki.

Jak myślisz, czy gdyby w dzieciństwie ktoś ustawił cię na obronie, to ze swoim talentem mógłbyś tam grać i zostać na przykład najlepszym stoperem?

Nie ma takich szans! Jeśli nie mógłbym atakować, to pewnie w ogóle bym nie grał. Ja muszę mieć piłkę, a nie wykopywać ją w trybuny.

Kto był twoim ulubionym bohaterem w dzieciństwie, ale nie z boiska, tylko z książek albo filmów?

Nie miałem takiego, ja od dziecka chciałem być tylko i wyłącznie piłkarzem, więc moi bohaterowie biegali po boiskach.

Ile takich samych pytań dziś dostałeś i jakie było najczęstsze?

Ehh, duuużo. Najczęściej ludzie pytają, ile goli strzeliłem i który mi się najbardziej podobał.

No to który?

Nie denerwuj mnie chociaż ty.

Znasz jakiegoś polskiego piłkarza?

Nie wydaje mi się... Nie... A, tak, znam Dudka.

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Za***isty wywiad
nie ma co

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Barcelona 2 - 2 Espanyol

Od 29 minucie Espanyol wygrywał z Barca 1:0, w 43 minusie po golu Messiego Barca wyrównała i w 57 minucie znowu Messi strzelił gola który dawał Barcelonie 3 pkt. Już byłem szczęśliwy aż do 90 minuty kiedy to Tamudo strzelił wyrównującego gola i niestety Barca zyskała tylko 1 pkt. Ale jest jeszcze nadzieja na mistrzostwo ponieważ Real Madryt zremisował 2:2 z Zaragozą. Do 89 minuty Real Madryt przegrywał 2:1. Ale niestety od kilku kolejek Real ma ogromne szczęście i w tej chwili to on prowadzi w tabeli.

Mam nadzieje że mistrzostwo zdobędzie Barcelona. :)