Zastanawia mnie jak trenujecie.
Czy tylko i wylacznie na macie technike, czy moze takze cechy motoryczne
( sile, szybkosc, wytrzymalosc, gibkosc ).
Moj trening wyglada nastepujaco:
pon: 17 - trening techniczny na macie ( gimnastyka na rozgrzewke )
wt: 10 - sprinty na stadionie ( 60, 200, 400m )
18 - silownia trening ciezkoatletyczny lub wytrzymalosc silowa
sr: 10 - bieg na stadionie 6km w 30 minut
17:30 - "randori" walki na AWF
czw: 17 - trening na macie przeciwataki
pt: 10 - sprinty jak we wt.
18 - silownia jak we wt.
sob: 10 - bieg jak w srode
16 - trening technik poza sportowych
Sei ryoku zen yo jitta kyo ei
Czy tylko i wylacznie na macie technike, czy moze takze cechy motoryczne
( sile, szybkosc, wytrzymalosc, gibkosc ).
Moj trening wyglada nastepujaco:
pon: 17 - trening techniczny na macie ( gimnastyka na rozgrzewke )
wt: 10 - sprinty na stadionie ( 60, 200, 400m )
18 - silownia trening ciezkoatletyczny lub wytrzymalosc silowa
sr: 10 - bieg na stadionie 6km w 30 minut
17:30 - "randori" walki na AWF
czw: 17 - trening na macie przeciwataki
pt: 10 - sprinty jak we wt.
18 - silownia jak we wt.
sob: 10 - bieg jak w srode
16 - trening technik poza sportowych
Sei ryoku zen yo jitta kyo ei
Sei ryoku zen yo jitta kyo ei
Krzysztof Piekarz
