SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening siłowy boksera

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
czy bokserzy zawodowi przygotowujący się do walki uczęszczają na siłownie,jeśli tak to jaki rodzaj treningu siłowego wykonują że po siłowni nie są wymęczeni na treningach bo ja mam z tym problem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
teraz takie pogody grillowe::)
a pyfko owszem lubie ja mam treningi laczone tak jak wyzej a w soboty sparingi po pijaku))pifko jest dobre nie tylko na zakwasy ale i za***iste na odwage i dobrze znieczula)(odwagi mi nie brak ale niektorym ponoc na to pomaga))))))
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenują na siłowni cyklicznie ale przed walką napewno nie chodzą na siłownie tylko skupiają się nad technika i kondycja i wytrzymałość i wiele innych cech.

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zczym masz konkretnie problem?

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Sa wymeczeni.
Ale maja w***** kasy na odnowe biologiczna i suplementy a nawet specjalistow od zywienia czy np. akupunktory najlepszych na swiecie. I moga sobie pozwolic na indywidulane przygotowanie do kazdej walki.


Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.


Zmieniony przez - Kask w dniu 2003-04-29 13:51:42

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
problem w tym że w czasie treningu na worku itp odczówam bóli przemęczenie mięśni zwłaszcza bicepsów klaty i barków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem jak wyglądają twoje treningi więc ciężko coś trafnie ocenić ale z tego co tu widze to zrozumiałem że chyba dużo uczęszczasz na siłowni i trenujesz boks na zakwasach i spiętych mięśniach i to jest moim zdaniem przyczyna , bowiem ciężko jest połączyć boks i jeszcze trenować ostro siłownie to się nieda chyba że jak już Kask wspomiał masz dużo kasy.Moja rada taka jeżeli prawda jest że ćwiczysz dużo na siłowni to odpuść sobie troche albo zmięń trening a więcej rób ćwiczeń aerobowych , gimnastyki i rościągania wtedy bicepsy cię nie będą bolały.napisz coś więcej to będziemy myśleć

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
od tygodnia rozpoczełem na siłowni cykl na siłę 4 razy w tygodniu a boks ćwicze razem z kickboxingiem 5-6 razy w tygodniu po2godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
I co nie chcesz miec zakwasow ?

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i wszystko jasne po tylu treningach to by mi było znaleźć miejsce które mnie by nie bolało chyba że na dobrym koksie

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
to jak waszym zdaniem powinienem ograniczyć moje treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak podałeś to ćwiczą zawodowcy teraz nie mam czasu musze spadać z forum jutro pomyślimy

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia ogólnorozwojowe w treningach bokserskich.

Następny temat

Jaki styl karate trenujesz?

WHEY premium