...
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Remis z Birmingham City ...
Wczoraj, czyli w środe 28 grudnia 2005 roku odbyły się spotkania 19 kolejki Premiership. Jednym ze spotkań była potyczka Birmingham'u City z Manchesterem United, który chce za wszelką cenę dogonić liderującą Chelsea.
Faworytami byli goście, którzy mecz rozpoczęli znakomicie. Już w 5 minucie swoj kunszt strzelecki udowodnił Ruud Van Nistelrooy. Manchester po zdobyciu gola za bardzo oddalił grę co było skutkiem bramki w 18 minucie przez Claphama. W 54 minucie było 2-1 dla United. Piłkę w siatce umieścił Wayne Rooney. Wynik ten, niestety nie utrzymał się do końca, bo w 78 minucie spotkania gola zdobył Pandiani. Mecz zakończyl się remisem 2-2.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
wkurzony jestem tym remisem, chelsea odpływa czy tego chcemy czy też nie. Chyab pozostaje tylko walka o 2 miejsce w lidze, bo na pierwsze raczej nie ma szans. Ale ja w Manchester United wierzyłem, wierze i będę wierzył.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 619
I tak ma być. Wierzyć zawsze trzeba
...
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 624
Maja jeszcze szanse ale tez juz zaczynam wierzyc tylko.
...
to prawda, że Chelsea się oddala, ale przecież to dopiero połowa sezonu. Kto wie co się może zdarzyć ? Może Chelsea przegra 1/8 finału z Barceloną, podłamie się, a Manchester musi to wykorzystać. Nie mozemy od razu przekreślać Manutd, Liverpool'u, Arsenal'u w walce o mistrzostwo. Chelsea jest do pokonania i w tym sezonie musimy ot udowodnić, przecież The Blues to nie są jakieś roboty i też zdarza im się popelnić błąd, tak jak np: Cech w ostatnim z meczów.
Jedank losu nie odwrócimy. Niech się dzieje wola nieba ....

...
MU ma szanse ale musi liczyc na potkniecia Blues i sami musza wygrywac wszystko co podejdzie. Bedzie ciezko ale moze sie udac.
...
MU zagrało dobrze w pierwszej połowie ... C. Ronaldo czarował ... a pierwsza bramka padła po samobuju N'Goty'go, a drugą strzelił Saha po błędzie Ben Haima.

...
wreszcie coś co mnie podbudowało. 4-1 to bardoz efektywny wynik

...
Oj brameczka Cristka ta druga to niezła była
...
C. Ronaldo wczoraj miał wymarzoną szanse aby przechylić szale zwycięstwa na korzyść MU .. niestety prezestrzelił.