Fc Barcelona

Ilość wyświetleń tematu: 295751

...
A Ronaldinho ustawicznie wykorzystuje wszystkie karne ... które notabene są przyznawane najczęściej koło 80 minuty ... nic nie sugeruje

...
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Geniusz winien jest wykorzystywać 100% sytuacje Za to też jest rozliczany ...

Yakubu86

...
on wszystkie karne wykonuje tak pewnie mierzy w konkretny róg a na dodatek tak mocno, że uniemożliwia to skuteczną interwencje.

...
Jedynie J.Dudek mógłby za pomocą swojego niebywałego refleksu obronić strzał z 11 metrów tego piłkarz

Yakubu86

...
j.w.
jeszcze moglby obronic Dida Nelson

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Szacuny 2 Napisanych postów 427 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5644
Ronaldinho wogóle nie strzelił kiedyś karnego ? Bo nie przypominam sobie.
W Polsce tak kiedyś Żuraw był bezbłędny ale potem kilka razy już się mylił zwłaszcza w meczach o większą stawkę.
...
ktoś kiedyś obliczył, że bramkarz nie ma szans aby obronić strzał z rzutu karnego, rzucając się równo z momentem uderzenia w piłke... bramkarze rzucają sie w dany róg na "wyczucie" wiec jak bramkarz się nie rzuci w odpowiedni róg to refleks niewiele mu pomoże.
Ja nie przypominam sobie aby Ronaldinho nie trafił karnego

...
Barca - przebudzenie

Barcelona gromi, Ronaldinho rządzi i dzieli

FC Barcelona rozgromiła u siebie w meczu 9. kolejki Real Sociedad San Sebastian 5:0 (2:0).

Wspaniały mecz rozegrał Ronaldinho, który miał udział przy trzech bramkach. W 18. minucie wynik meczu otworzył Mark van Bommel, który pokonał bramkarza gości strzałem z 15. metrów. Wspaniałą asystą popisał się Ronaldinho, który wrzucił piłkę Holendrowi z lewej strony pola karnego.

Na drugiego gola kibice na Camp Nou musieli poczekać niecałe 20 minut. Tym razem Ronaldinho zagrał pierwszoplanową rolę i zaskoczył bramkarza strzałem sprzed pola karnego w długi róg. Przy tej bramce asystą zrewanżował się Brazylijczykowi Van Bommel.

Trzecie trafienie dla gospodarzy zaliczył Ronaldinho w 60. minucie meczu fantastycznym strzałem z rzutu wolnego. Piłka minęła mur z prawej strony i wpadła w długi róg, po ręce bezradnie rzucającego się bramkarza.

Nie było to ostatnie słowo Barcelony. W 75. minucie z rzutu rożnego idealnie zacentrował Sylvinho, a Carles Puyol nie miał innego wyjścia niż precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę podwyższyć na 4:0.

Ostatnie słowo należało do Henrika Larssona, który w 86. minucie ustalił wynik meczu na 5:0. Szwed po precyzyjnym podaniu Sylvinho skierował z 5 metrów piłkę do siatki przy krótkim słupku.

...
Barcelona po raz n-ty udawadni swoją wyższość nad pozostałymi ekipami Osasuna skazana na pożarcie w najbliższym czasie Ronaldinho w roli głównej oczywiście

Yakubu86

...
Bayern Monachium robi wszystko, aby jak najszybciej ściągnąć do siebie Lukasa Podolskiego. Zespół chciałby sprowadzić 20-letniego Niemca już w przerwie zimowej, ale kontrakt wygasa dopiero w czerwcu 2006 roku. Teraz będzie o wiele trudniej, gdyż napastnikiem zainteresowana jest…Barcelona.

Hiszpański zespół już od roku chciał pozyskać młodego reprezentanta Niemiec. Teraz, gdy nadchodzi wielka okazja Katalończycy na pewno będą zabiegać o Podolskiego. Bayern ma, więc sporą konkurencję. W niedzielę napastnik obserwował ligowy pojedynek Barcelony z Realem Sociedad San Sebastian. Spotkania zakończyło się wygraną 5:0. Po meczu Podolskiego spotkała bardzo miła niespodzianka. Piłkarz na dowód sympatii otrzymał koszulkę od Ronaldinho.
Niemiec nie kryje sympatii do zespołu: ,,Barca to mój ulubiony zespół. A na stadionie panuje cudowna atmosfera"- powiedział po powrocie z Camp Nou.