SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG]Blog Treningowy Artur - Pokonujemy słabości. Foty_str.102_Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
he he wiecie z czym jest problem, że dziś ludzie dużo jedzą, a są niedożywieni bo ten właśnie chleb tostowy chamski biały wchodzi jak złoto w tostach ale z serem i szynką jednak wartości odżywczych jak witaminy, minerały błonnik ma tyle co kot napłakał więc wszystko trzeba dobrze przemyśleć, ja staram się nie jeść rzeczy odchudzonych mleko piję 3,2%, twaróg tylko tłusty i ser żółty podobnie, oczywiście wszystko w granicach sensownego makro ale im mniej przetworzone tym dla mnie lepsze. Tosty mają to do siebie, że łatwo wchodzą z kechupem z heiza smakują zacnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
R.o.o.b
Ja na redu unikam sera, bo za bardzo by mi posmakował Jednak namówiliście mnie, po redukcji spróbuje golonkę, może to tłuste mnie nie odstraszy, bo nie na cierpię tłustego w mięsach... Cola u mnie to na prawdę rzadkość, ja nie pijam gazowanego bo zaraz mnie gardło boli

rion10
Tosty są mega smaczne i najgorsze, że z chlebem tostowym rzadko zapychają i można ich zjeść na prawdę dużo Też nie bawię się w te wszystkie chude mleka itp... Szkoda rezygnować z całkowitej naturalności

Środa
Pogrubiona czcionka -
progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.

1. Podciąganie 5 x 5 / 7,5kg
2. Wiosło hantlą 4 x 6 / 52,5kg
3. Dolny wyciąg 4 x 8 / 70kg
4. Face pull 4 x 10 / 25kg (dokładam)
5. Uginanie hantli w oparciu o ławkę 4 x 10 / Hantle 10kg
6. Allahy 4 x 10 / 37,5kg

Treningi idą coraz lepiej. Samopoczucie dopisuje, wywalony gluten dobrze mi zrobił

Dzisiejsza miska, sorry za jakość porannych zdjęć.

1. Omlet


2.3. Posiłki do pracy


4. Przed treningowy


5. Po treningowy rarytas, tak jak pisałem, 2 razy w tygodniu wrzucam frytki z piekarnika , prawdopodobnie po treningu





Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-09-25 21:06:13

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
ja Cie podziwiam
1
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Wiesz z tostami to jest tak, że zależy od dodatków bo jak tost jest wypchany serem i zapakowany szynką to ze 3-4 sztuki potrafią mnie zapchać na dłuższą chwilę, ale fajne jest to w nich, że dołożysz do nich na co masz ochotę i szybko się je zrobi.
Frytaski wyglądają zacnie
Ja ostatnio mam zajawkę na koktajle różnorakie, ale dokładam do nich takie składniki, za którymi nie za bardzo przepadam, a wiem, że są zdrowe. Wczoraj był koktajl z jarmużu, banana, truskawek, borówek. Wchodzi zacnie bo sam w sobie jarmuż ma specyficzny smak.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
KEBUL74
Za zdrowo jem ?

rion10
Tosty mega wchodzą, ja zawsze lubiłem robić więc z nich nie zrezygnuje, bo z pieczywa razowego/bezglutenowego też dobre wychodzą Tylko dodatki u mnie ubogie No frytki wchodzą bardzo dobrze, po treningu najmniej inwazyjne, więc tam będą wrzucane Jarmuż fu... Koktajle spoko sprawa, jeśli tylko cukry proste dobrze tolerujesz U mnie za duża ilość cukrów prostych powoduje mega głód i złe samopoczucie, więc wchodzą dobrze tylko rano lub po treningu już to testowałem

Panowie, pokrzywka zanika Wywalenie glutenu + leki i maści, zaowocowały ustępowaniem pokrzywki, która jestem w 100% pewny wyskoczyła ze względu nadwrażliwości na gluten ale... Nie jest to typowa celiakia ponieważ, chleb jadałem dość często, a jak robiłem naleśniki raz w tygodniu to nic się nie działo. Odkąd wrzuciłem 3x gofry po treningu z frużeliną to takie cuda się zaczęły się pokazywać na ciele. Na pewno wrócę do wyrobów glutenowych ale muszę dać organizmowi na wstrzymanie

A dzisiejsza miska

1. Jajecznica z bułkami własnych wypieków


2.3 Praca


4. Po cardio delikatnie


5. Moje ulubione danie


Jutro też porobię fotki, troszkę więcej czasu mam, więc możecie mieć pogląd na moją miskę Nie jest za bardzo urozmaicana, jednak zbliża się weekend, więc coś pewnie pokombinuję

Lecę na mecz, musimy wygrać !!


Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-09-26 20:19:39

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
spaiter
KEBUL74
Za zdrowo jem ?



gdybym tak pocisnął przez miesiąc krata by wylazła
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Wiesz jak się ma 3700kcal jak mam aktualnie to głód raczej mi nie grozi, ale proste dobrze toleruje choć nie mam ich jakoś dużo w misce.
Wiesz aż tak urozmaiconej miski nie mam żeby na co dzień stosować szpinak czy jarmuż więc koktajl się sprawdza doskonale.
Szybka akcja z blenderem i popijam posiłek i zawsze jakieś dodatkowe minerały i witaminy wpadną.
Ważne, że stan skóry się poprawia i znalazłeś przyczynę, ale robiłeś ostatnio jakieś testy i nie masz jeszcze wyników z tych testów? czy coś tam powychodziło?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 29142
Jarmuż jak to mowią lepsze na żelazo niż mięcho... miałem okazję dorwać siwerzy mozna prowiedzieć prosto z pola :) robi robote ale ja to jak dzik wszystko zjem :)
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787450
Ja zacząłem od jakiegoś czasu doceniać takie specjały ludzie płacą grube pieniądze za jakieś jagody goi czy nasiona chia, a nawet lokalnie mamy takie superfood dostępne. I tak wjeżdża właśnie jarmuż, szpinak czy siemię lniane.
Choćby po trochu w szejku się przemyci a zawsze uzupełnienie witamin i minerałów, a nie od dziś wiadomo, że wszystkie rośliny zielone to źródło witamin tak samo jak wszystkie owoce leśne. Dlatego teraz często je wszystkie miksuję i wchodzą jako pyszny koktajl w wolnej chwili.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
KEBUL74
Ty miesiąc, a ja pewnie ze 4msc To moja druga redukcja w życiu, więc mimo, że nigdy nie należałem do grubych osób, raczej byłem chudzielcem, to geny (najlepiej na nie złożyć ) zakryły kratę na brzuchu, ale w tym roku się do niej dokopię Dieta bez glutenowa nie pozwala na wariacje, ale jestem mega wrażliwy na cukry proste, więc ładuję jak najwięcej złożonych.

rion10
Boże, tyle kalorii daj trochę Robiłem na boleriozę, odebrałem wyniki we środę idę do Pani dermatolog. Żadnych uczuleniowych nie robiłem, ale wnioskuję z własnych obserwacji. Pokrzywka 100% z była z glutenu. Wysypka, która towarzyszy mi od kwietnia, po obniżeniu białka prawię o połowę, antybiotyk, zabiegi i jest mega poprawa, zresztą zobaczycie pod konie redukcji, jak wstawię foty Co do koktajli, to trafne spostrzeżenie, że można tam wiele przemycić, bo czasami smaku nie zmieni, a jednak dostarczymy ubytki witamin. Ja ogólnie mam od 4 tygodni detoks od odżywek itp... Jeszcze tak pociągane 4 tygodnie i zacznę powoli wprowadzać gluten oraz wrócę może do odżywki białkowej.

R.o.o.b
Robi robotę w sensie ? smakuje, zapycha ?


Piątek
Pogrubiona czcionka -
progress w porównaniu do poprzedniego tygodnia.

1. Wykroki w tył ze sztangą 5 x 10 + 2 dropy / 46,5kg
2. Hantle skos 5 x 10 + 2 dropy / Hantle 32,5kg
3. Ściąganie na górnym 5 x 10 + 2 dropy / 42,5kg
4. Wyciskanie hantli barki 5 x 10 + 2 dropy / Hantle 25kg
5. Uginanie sztangi stojąc 5 x 10 + 2 dropy / 26,5kg
6. Francuskie 5 x 10 + 2 dropy / 35kg

I poszło ładnie Przerwy robię sobie coraz krótsze, bo nie potrzebuję tyle odpoczynku co na początku redukcji Wszystko idzie do przodu, więc tempa nie zwalniam

Dzisiaj dzień rybny

1. Omlet z dżemem mmm


2.3 Praca


4. Przed treningowy


5. Po treningowy


Weekend ! Jutro szykuję fajną miskę, więc możecie zaglądnąć



Zmieniony przez - spaiter w dniu 2019-09-27 22:04:40

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front squat

Następny temat

ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

electro
Polecane artykuły