SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 1228 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180644
ale w zawodach i tak nie będzie mógł startować w takich rękawicach chyba. Co do treningów to mogą być 10 lub 12 jak sparingi to chyba 12 minimum przy tej wadze.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 9 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111617
Sprauje nawet z gościem co ma 8, a waży koło 90. Z rozwagą każda waga jest dobra.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 1228 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180644
No ale trzeba mieć odzdzielne rękawice do startów (certyfikowane) i oddzielne do sparingów i jeszcze oddzielne na inny trening, przynajmniej tak powinno być jak ktoś chce startować w zawodach i trenować w klubie, jak komuś nie przeszkadza to mogą mieć w klubie rękawice używane do przyrządów i sparringu. Ściółka-padding w rękawicach się ubija a używanie 1 rękawic do wszystkiego znacznie przyśpiesza ten proces. Osobiście nie chciał bym dostać z mocno używanych 10oz nie wspominając o 8oz, a niektórzy nawet na sparringu potrafią zrobić niezłe spustoszenie, ale to sprawa indywidualna czy obie strony się godzą że walczą w określonym sprzęcie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 9 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 111617
Fakt, starty na oficjalnych imprezach wymagają lepszego sprzętu, ale te o mniejszej skali przeważnie nie stawiają takich wymagań. Co do reszty się zgadzam, ale uważam, że lepiej kupić jedne lepsze nawet do wszystkiego, niż 3 ciulowe pary, a jak kogoś stać na 3 dobre pary to jak najbardziej to jest dobra droga.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-07-14 23:45:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1552
Okej, decyduję się na 10oz. Dziękuję bardzo za odpowiedzi. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 0
Witam szukam DOBRYCH rękawic bokserskich 14 oz , budżet do 500 -600 PLN .




Zmieniony przez - Miran w dniu 2017-08-01 10:13:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74921
Szczerze, to chyba na żadnej sekcji bokserskiej nie widziałem, żeby ktoś używał coś droższego niż Twinsy, czy Kingi, a w większość daje radę z jakimiś Mastersmi, czy Dragonami. Na pewno tajlandzkie Twinsy, czy Kingi Ci nie wystarczą? To bardzo dobry sprzęt z dobrym stosunkiem cena/jakość.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 0
Myślę że wystarczą :) Podałem swój budżet maksymalny :) widziałem pare fajnych rękawic ale czy bedą dobre do Boksu to nie wiem ( byłem taekwondoką )

http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-fairtex-skora-thai-flag-10oz-i6882059680.html
http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-skora-twins-thailand-12oz-i6899567051.html

Mowa o tych prawda ? oczywiscie zamiast 10 czy 12 bedzie 14 :)


Zmieniony przez - Miran w dniu 2017-08-03 10:07:49
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74921
Twinys
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74921
mogę polecić i sklep i rękawice. Poszukaj mają też inne kolory:
https://mmaniak.pl/rekawice-bokserskie/4509-twins-rekawice-bokserskie-bgvl-3-czarne-8858702203487.html#/waga-14_oz
Z Fairtexami jest ten problem, że są 14 będą wielkości 14 Twinsów. Jak chcesz sparować to oszczędź sparingpartnerów i wyberz Twinsy, Fairtexy twarde i małe, ale firma bardzo porządna. Twinsy, też lepiej chronią dłonie. Uważaj, bo nadziałem się na podróbki na allegro.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

electro
Polecane artykuły