Ok, postaram się nagrać w najbliższym czasie
Tydień 3/ trening 2
Trening 1
Przerwy między seriami ok. 60s
1. Glute bridge 4x 10-12
90/90/90/90
90/90/90/90
80/80/80/80
ok, nie dokładałam ale następnym razem spróbuję
2. Wiosło sztangą 4x 12
27,5/27,5/27,5/27,5
25/27,5/27,5/27,5x10
25/25/25/25x10
ok
3. Przysiad + rdl 4x 15
25/25/25/25
20/24/24/24
24/24/24/24
ok, trochę czułam plecy przy ostatnich 5 powt w serii ale to miejsce czuję cały dzień dziś - chyba źle spałam
4a. Trx fly 4x 15
15/15/15/15
15/15/15/15
15/15/15/15
lubię
4b. TRX chest-fly hold 4x 10-12 (na stronę)
10/10/10/10
10/10/10/10
10/10/10/10
Wróciłam do wszystkich powtórzeń w dole
5. Odwodzenie na maszynie 4x 20-30
- tułów pochylony do przodu, biodra lekko uniesione ( z gumą)
35/30/30/30
32/30/30/30
30/30/30/30
ok
Dziś dodatkowo zrobiłam 15 minut marszu na bieżni. Wznos 7,
tempo 6,5. Przyszła mi ochota na cardio głównie z powodu nowej play listy w telefonie

Jak jest fajna muza to w sumie mogę iść i iść. Przenoszę się w inny świat i jest super. Akurat dziś nie musiałam się spieszyć z treningiem, więc po marszu było jeszcze długie rozciąganie i nawet się wykąpałam na miejscu, a nie pędziłam jak najszybciej do domu. Miło tak czasem na spokojnie wszystko robić, a nie gnać jak szalona
Zmieniony przez - anchy w dniu 2017-05-28 17:12:25