SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wszystko albo nic ... pods. i foto str 21 , 25 i aktual. str. 44 i 46

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13094
woda 1,5 l , suple białko , warzywa cebula,pomidor ,papryka ,marchew


trening B 14 23.11.2014

1
. Martwy ciąg Sumo
30KG X 8 POWT.
30 KG X 10 POWT.
32,5 KG X 8 POWT
TUTAJ ZE WZGLĘDU NA TEN BARK ZOSTAŁAM PRZY TYM CIĘŻARZE JAK JUTRO BĘDZIE OK TO PROGRESOWAĆ BĘDĘ

2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
10KG X 10 POWT.
10KG X 10 POWT.
10 KG X 8 POWT TU Z TĄ 10 KG BYŁO CIĘŻKO...12 KG SIĘ BAŁAM WZIĄĆ

2b. ściąganie drążka górnego do klatki
12 KG X 10 POWT.
19 KG X 10 POWT.
19 KG X 10 POWT


3a. wznosy z opadu 3 x 10

3b. snatch jedna ręka
hantle 6,
6KGX 20 POWT.
6kg x 20 powt.
6kgx 20 powt TROSZKĘ CZUŁĄM TU DYSKOMFORT WIĘC ZOSTAŁY TE 6 KG


4a. brzuszki 3x25 powt.
4b. odwrotne brzuszki tu robiłam po 3 x 25powt.
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi tu po10 powt. na każdą ze stron RAZY 3 SERIE

rozgrzewka orbi 10 min, na koniec 25min bieżnia 3 % podw. od 6-7prędk. i potem rozciąganie

ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13094
DOBRY WIECZÓR MORDECZKI
ZARZUCAM MICHĄ SWĄ...
WODA 1,5 L , ZIELONA HERBATA , suple trochę białka ,warzywa-marchew , cebula ,ogórek ,pomidor

Koment odnośne ostatniego treningu- żyje i mam się dobrze ...bark nie boli ...więc come back z treningiem bez stresu oczywiście w granicach rozsądku ,żeby nie narobić sobie kuku


ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13094
Miseczka na dziś
woda 1,5 l , zielona herbata suple-trochę białka i tran norweski mollers warzywa-cebula,pomidor, ogórek , papryka ,pieczarki



ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13094
A TERAZ MINI PODSUMOWANKO ....MIJA JUŻ PRAWIE 5 MIESIĄC Z WAMI


DIETKA 1700 KCAL B 120 G/ WW 150 / 70 T TRENING 3 RAZY W TYG -TYLKO SIŁOWNIA
CEL- POPRAWA ESTETYKI CAŁEJ SYLWETKI , BUDOWA MIĘŚNI , REDUKCJA TŁUSZCZYKU
MOJE POMIARY - SĄ ZNÓW MAŁE ZMIANY CO MNIE BARDZO CIESZY


A NA DOWÓD , ŻE SIĘ NIE OPIERDZIELAM FOTKI STARSZE I AKTUALNE















Zmieniony przez - esencja w dniu 2014-11-25 12:54:51

ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ale bomba! jak Ty to zrobiłaś że cycki Ci nie zmalały?:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 304 Napisanych postów 1184 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 92430
preria
ale bomba! jak Ty to zrobiłaś że cycki Ci nie zmalały?:)

ha ha! dołączam do pytania.
Wyglądasz rewelacyjnie! Tylko 2 miesiące a takie zmiany! Taka jesteś szczuplutka. Zazdraszczam
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
hokus pokus
ale fajnie , bardzo przyzwoicie, troche mięsa jeszcze dołożyłabyś na barki i plecy i będzie cacy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 428 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6956
Dobra robota!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13094
Dziękuję dziewczęta za te zacne komentarze :) hehe cyc hmmm magia skalpela :) lub moje codzienne modlitwy o to by cyc nie malał na redukcji :D ...
OBLI jak najbardziej jestem za dokładaniem mięśni :) , a żeby więcej tłuszczyku mi spalały :)
Ciekawa co ze mnie będzie za Stworzenie za kolejne miesiące ...Apetyt rośnie w miarę jedzenia więc chce więcej i lepiej :)
A TAK POZA TYM TO ŻYCZYŁABYM SOBIE JESZCZE WIĘKSZEJ I MIĘSISTEJ DUPKI I WYSZCZUPLONYCH UDEK :)

AMEN ... reszty się nie czepiam bo brzuch,plecy i ręce się mocno poprawiły no i łydki też kształtniejsze




Zmieniony przez - esencja w dniu 2014-11-25 15:07:08

ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm taki ładny cyc to chyba tylko u dr Szczyta ;) gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za brazylijskie pośladki !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost wagi?

Następny temat

Mariposa - zmiany zmiany zmiany

Shoty
Polecane artykuły