super :) akurat nie długo mam urodziny wiec szanse na powodzenie akcji drążek rosną :) jak już tak zaczęłam męczyć to jeszcze sie spytam o jedną nurtujaca mnie sprawę dotyczącą zakwasów. mam zawsze jak robie dany trening lub ćwiczenie pierwszy raz i to takie że po nocach nie śpie czasem i zdarza mi sie gorączki dostać za drugim raze są już małe a później brak nawet jak zwiększam ciężar. czy ja coś robie nie tak często nawet jak w trakcie cwiczeń piecze ze prawie rycze to zakwas albo jest lipny albo wcale. czytałam że niby nie zawsze musza być ale u mnie to naprawdę od świeta chyba ze nowy trening robie i to jest też powodem że często zmieniam treningi lub ćwiczenia a to pewnie tez nie wpływa dobrze na efekty?
...
Ale ja nie do końca rozumiem pytanie
Czy robiąc zakupy uznajesz je za udane tylko wtedy, kiedy wracasz z torbami pełnymi ziemniaków i puszek tuńczyka tak ciężkimi, że wyrywają Ci ręce ze stawów barkowych, czy również wtedy, kiedy wracasz z drogerii z małą torebką, w której masz ulubiony kosmetyk ważący 50x miej niż te siaty, a wart z 10z więcej?
Czy robiąc zakupy uznajesz je za udane tylko wtedy, kiedy wracasz z torbami pełnymi ziemniaków i puszek tuńczyka tak ciężkimi, że wyrywają Ci ręce ze stawów barkowych, czy również wtedy, kiedy wracasz z drogerii z małą torebką, w której masz ulubiony kosmetyk ważący 50x miej niż te siaty, a wart z 10z więcej?...
Spoko, ja zaczęłam nowy trening, ale zakwasów mam praktycznie zero
Ale wiem, że trening robię dobrze, a zakwasy nie są ŻADNYM wyznacznikiem efektywności treningu.
Ale wiem, że trening robię dobrze, a zakwasy nie są ŻADNYM wyznacznikiem efektywności treningu.Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
...
...
Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/._DT2_._HETAVEL_.-t1065615-s18.html#post6
...
Cześć! Jest może jakieś inne "magiczne" zioło, prócz pokrzywy, które pozwoli mi zmniejszyć zatrzymywanie wody podczas@?
...
Mam pytanie dotyczące techniki wykonywania przysiadu ze sztangą. Oglądałam wiele filmików, podglądałam osoby ćwiczące - wykonanie przeróżne.
Jak szeroko rozstawiać nogi i jak kierować stopy, aby było prawidłowo? Palce lekko na zewnątrz, a nogi rozstawione na szerokość bioder?
edit. lit.
Zmieniony przez - azalianna w dniu 2014-11-16 22:44:10
Jak szeroko rozstawiać nogi i jak kierować stopy, aby było prawidłowo? Palce lekko na zewnątrz, a nogi rozstawione na szerokość bioder?
edit. lit.
Zmieniony przez - azalianna w dniu 2014-11-16 22:44:10
...
azalianna - poczytaj sobie https://www.sfd.pl/[ART]Od_czego_zacząć_crossfit__zacznij_od_przysiadu_!!-t891029.html#
Your workout is my warm up
http://www.sfd.pl/konkurs/malgorzatap-t1015193.html
http://www.sfd.pl/malgorzatap/DT_pods.54_-t960856.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat

Dzięki Hetavel