SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie, pojedyncze pytania.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego niby nie można byłoby jeść kurczaka?

Vacerosa: whey + owoc to ten posiłek "mid workout" albo bezpośrednio po treningu, czyli białko i proste, szybko wchłanianialne węglowodany, które idą bezpośrednio do mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
szkoda, że to nie ta wit C ale np gdzies czytalam, że ktoś wcierał w tyłek bodajże cynamon napewno trzeba jeść zdrowo, różnorodnie, poprawiać krążenie ale myślę, że są jeszcze jakieś sposoby na skórę...

listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jaga1708, owszem, co niektórzy wcierają cynamon w skórę, ale robią to przy peelingach dodaje się też fusy z kawy, gruboziarnistą sól, cukier i co dusza zapragnie, by umilić zmysłom czynność do tego wykonuje się ruchy okrężne, a więc swojego rodzaju masaż, który pobudza limfę do krążenia. Taki "masaż" powinien wspomóc napięcie skóry, ale musi być on wykonywany regularnie i ciągle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Peeling z fusów kawy jest nieziemski- sama stosuję czasem. Fusy po kawie sypanej+oliwka lub żel do mycia i będziesz miała naprawdę gładziutką skórę
Ale to już trochę nie na temat

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca
A dlaczego niby nie można byłoby jeść kurczaka?

Może nieprecyzyjnie się wyraziłam, ale chodziło mi o to, że wiele mówi się o złych warunkach hodowli, o tym, że szybko się je tuczy, wpływie na organizm różnych substancji (słyszałam głównie o antybiotykach i hormonach wzrostu), które te kurczaki dostają, i chciałam zapytać, na ile jest w tym prawdy, i na ile jest wartościowa, "zdrowa" i zgodna z zasadami jedzenia Ladies, taka kura z mięsnego, przy założeniu, że to mięso jest faktycznie tak pełne "chemii"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
Peeling z samą kawą kiedyś robiłam ale teraz zrobię sobie mix cynamon kawa i olej kokos do tego ostra gąbka na codzień:) zadzieranie naskórka + masaż + wcieranie ujędrniacza i zobaczymy czy to coś da :)

listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
Ajajze mi się wydaje, że te kupne, sklepowe kury niestety są faszerowane... Nie wiem na ile to jest zgodne z zasadami Lejdis, ale ja takie wcinam z wygody. Wiadomo jeśli masz sprawdzone źródło swojskich, zdrowo karmionych wybieraj takie :)

listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety nie mam do takich dostępu , ale to by było superanckie mieć swoje mięsko, swoje mleko, swój twaróg, swój kefir, swój jogurt, swoje masło, mniam!
Musiałabym chyba kury na balkonie hodować, żeby mieć takiego kurczaka na pewno "niefaszerowanego".
Co do peelingu z kawy, także polecam plus jeszcze fajny jest cukrowy z olejkami eterycznymi naturalnymi (cukier zalewamy olejem + olejki zapachowe), korund też jest np. na buzię dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kurczaki nie dostają hormonów wzrostu, ten gatunek ich nei potrzebuje sam z siebie rośnie wystarczająco szybko.
Jest zapotrzebowanie jest dostęp, szukaj na rynku i mieszaj nie musisz jeśc ich w każdym posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki, dzięki bardzo. To przekonanie o super-niezdrowym-świecącym-w-nocy-kurczarku jest bardzo "na czasie", potęgowane przez media i wciąż pokutuje. Jest u mnie taki ryneczek, może tam się coś ciekawego, bardziej naturalnego znajdzie.
A tymczasem właśnie idę jeść kurczaka z Biedronki.

Zmieniony przez - ajajze w dniu 2014-12-07 22:33:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje- do oceny

Następny temat

Witam dziewczyny! Nowa na forum prosi o pomoc i zrozumienie ;)

WHEY premium