SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie, pojedyncze pytania.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
1) Odniosę się do pytania powyżej: Ruda, z Twojej odpowiedzi wynika, że makaron z twarogiem się nie nadaje, ale już prędzej jako potreninogwy - dlaczego jest lepszy od przedtreningowego?

2) Jeśli chcę wzmocnić chwyt przy MC (robiłam z paskami...), to czy dobrze myślę, że korzystniej robić więcej powtórzeń w serii w tym ćwiczeniu?

3) Wiem, że dziewczyny przesyłają zdjęcia na priv jako kontrolę postępów. Czy akceptujecie przesłanie zdjęć również na początku na priv?

Zmieniony przez - nolose w dniu 2014-12-05 22:36:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Ja również odniosę się do odpowiedzi Rudej - dlaczego ryż z kurą i warzywami to zła opcja na posiłki okołotreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Na czym najlepiej jest smażyć? Masło, smalec, jakiś olej?


Zmieniony przez - ajajze w dniu 2014-12-06 11:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
hejka ja mam pytanie na temat dbania o skórę. Jest jakiś magiczny sposób, żeby ja bardziej ujędrnić? Chodzi mi o to, że widzę na zdj przed i po (zwykle metamorfozy), że przed skóra zwykle ma niezdrowy koloryt a po jest jędrna i taka jednolita... Nie wiem na ile jest to sprawa spadku poziomu tłuszczu podskórnego a na ile dbanie odpowiednimi kosmetykami? A może należy brać jakieś suplementy? Słyszałam, że wit C ma zbawienne działanie na skórę przy redukcji jak to z tym jest?? :)

listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4403
jaga1708
hejka ja mam pytanie na temat dbania o skórę. Jest jakiś magiczny sposób, żeby ja bardziej ujędrnić? Chodzi mi o to, że widzę na zdj przed i po (zwykle metamorfozy), że przed skóra zwykle ma niezdrowy koloryt a po jest jędrna i taka jednolita... Nie wiem na ile jest to sprawa spadku poziomu tłuszczu podskórnego a na ile dbanie odpowiednimi kosmetykami? A może należy brać jakieś suplementy? Słyszałam, że wit C ma zbawienne działanie na skórę przy redukcji jak to z tym jest?? :)


tylko nie mówcie, że to fotoszop :P

*sorry porąbały mi się ikonki:)

Zmieniony przez - jaga1708 w dniu 2014-12-06 12:46:33

listen to your heart...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
ajajze- najlepiej smalec, masło klarowane i olej kokosowy
jaga1708- z moich obserwacji wynika, że to kwestia czystej miski bogatej w witaminy, minerały i takie różne inne

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vacerosa - osobiście uważam, że gros niewiast w tym dziale może czas lepiej wykorzystać niż na kombinowanie z posiłkami okołotreningowymi, bo w przypadku osob, które ćwiczą "jedynie" dla estetycznej sylwetki i dobrego samopoczucia, bez ambicji zawodniczych, nie ma to większego sensu...
ALE jeśli ktoś decyduje się na takie zabiegi, to powinien znać zasady komponowania posiłków okołotreningowych.
Ogólnikowo - unikamy dużego ładunku błonnika i tłuszczu. Posiłek przedtreningowy ma dostarczyć energii potrzebnej do wykonania treningu. Zawierać powinien białko, wolnowchłanialne węglowodany, które nie spowodują gwałtownego wyrzutu insuliny oraz niewielką ilość tłuszczu, która spowolni wchłanianie ww. Warzywa - NIE.

Posiłek potreningowy: ma uzupełnić to, nadwątlone treningiem rezerwy. Spożywamy szybkowchłanialne białko i węglowodany złożone o wysokim IG. Tłuszcz i warzywa - NIE.

Miło i przystępnie na ten temat: http://www.muscleandfitness.com/nutrition/gain-mass/time-your-meals-muscle-growth

....
nolose:

2) NIe uważam tego za rozwiązanie optymalne. Sugeruję wykonywać trening wg zaleceń.
Można- ewentualnie- robić "trzymanie obciążenia na czas". Tzn. bieżesz załadowaną sztangę w łapy i trzymasz, na ile chwyt daje radę - tylko czy nie szkoda podłogi?

3) Wypowiem się jedynie w swoim imieniu, nie w imieniu innych moderatorów: nie przyjmuję na priv zdjęć od osób nowych, których nie znam.

...

Jaga:

Myślę, że chodzi tutaj również o tą legendarną "jędrność". To znaczy, ze dziewczęta po transforamcjach mają większą masę mięśniową niż przed i mniejszą masę tłuszczową. Stąd ta ładniejsza prezentacja. Nie sądzę, żeby witamina C tak zadziałała

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-12-06 14:44:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Martucca:
1) Dziękuję za wyjaśnienie :)
2) "NIe uważam tego za rozwiązanie optymalne. Sugeruję wykonywać trening wg zaleceń." - nie chodzi mi o zmienianie, tylko czy przy wyborze nowego treningu lepiej szukać takich z większą ilością powtórzeń ;)
To trzymanie obciążenia na czas rozważę... Zawsze są jakieś podkładki Z tym, że jaki mniej więcej wtedy wziąć ciężar/ile czasu powinnam to utrzymać?
3) Dziękuję za odpowiedź, jak by jakaś inna modka to czytała i brała taką opcję pod uwagę, to prosiłabym o informację

Zmieniony przez - nolose w dniu 2014-12-06 17:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Martucca - dzięki za wyjaśnieine ;) Czytałam po internecie trochę na temat posiłków okołotreningowych, na różnych stronach, i zazwyczaj polecano taki właśnie zestaw - coś na wzór standardowego obiadu, a w kwestii warzyw zawsze zdania były podzielone ;)
Często też po treningu polecano standardowo - banana i szejka albo rodzynki, a do godziny - taki właśnie "normalny" posiłek z węgli i białka, i faktycznie - po treningu bez tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja chciałam jeszcze zapytać, jak to jest z tym kurczakiem? Można jeść czy nie za bardzo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje- do oceny

Następny temat

Witam dziewczyny! Nowa na forum prosi o pomoc i zrozumienie ;)

WHEY premium