SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krótkie, pojedyncze pytania.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Chciałabym zacząć
TRENING nr 5 klasyczny FBW by agak
trening A
1. Przysiad ze sztangą 5x8
2. Wiosłowanie sztangą nachwytem 4x8
3. Wyciskanie sztangielek skos góra 3x10
4. wyciskanie sztangielek na barki stojąc 3x12
+ew. 5. wyciskanie wąsko
trening B:
1. Martwy Ciąg 5x8
2. ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4x8
3. wyciskanie leżąc 3x10
4. push press 3x12
+ ew. 5. jeżyki na brzuch
Czy mogę te dwa pierwsze ćwiczenia w każdym z nich połączyć w superserie czy to nie ma sensu - mogę liczyć na jakieś wyjaśnienie? Szczególnie przysiad + wiosło (po prostu podoba mi się ten sposób).


Zmieniony przez - nolose w dniu 2014-09-28 18:19:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie ta ilosc serii i powtorzen by laczyc to w superserie , dwa ciezkie cwiczenia , zmienilabys cel treningu, chcesz w seriach łączonych robic zmien zakresy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Tzn. miałam zamiar właśnie ujednolicić liczbę serii w tych ćwiczeniach. A mogłabyś jeszcze rozwinąć to o celu treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 259 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5439
Wykonuje planowo, trening dla poczatkujacej ladies do wykonania w domu wg Agak

1. wznosy z opadu : nie mam piłki, na ławeczce/krzeslach nie umiem wykonac tego cwiczenia. Oczywiscie bede sie uczyc, ale jakie inne cwiczenie moge wykonywac zamiast niego aby bylo efektywne bo w obecnym stanie po prostu wypada mi z treningu jedno cwiczenie bo robie je tak okropnie... moze byc wioslowanie sztangą?

2, pompki - to samo co wyżej, umiem zrobic jedną, dwie.. moze byc wyciskanie sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
1. supermeny
2. Rób z rękoma na podwyższeniu/stepie/ławce/w oparciu o ścianę aż nabierzesz siły i będziesz umiała robić klasyczne męskie pompki.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytanie trochę dziwne z serii czy woda jest mokra ..... czy ser żółty należy ograniczać, jak np twarogowy, czy mleko? wiadomo, ze względu na kaloryczność i zawartość tłuszczu pewnie tak, ale czy ograniczamy go jak ser twarogowy, pomimo, że 1/3 to tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nolose , masa , nie chodzi o te sama ilosc serii ale o ich ilosc w ogole. Łączenie cwiczen ma na celu dodanie intensywnosci treningowi laczy sie po 3 serie nie 5 s wiekszej ilosci powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
azalianna odpowiem ci cytując Szefową - mniej więcej: serio, byłabyś w stanie zjeść tyle sera? Przecież to przyprawa dla smaku

Nie tego się spodziewałaś?
Co złego to nie ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shrimp2
azalianna odpowiem ci cytując Szefową - mniej więcej: serio, byłabyś w stanie zjeść tyle sera? Przecież to przyprawa dla smaku

Nie tego się spodziewałaś?
Co złego to nie ja


haha dobre :) będę mieć to na uwadze next time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 259 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5439
Arphiel
1. supermeny
2. Rób z rękoma na podwyższeniu/stepie/ławce/w oparciu o ścianę aż nabierzesz siły i będziesz umiała robić klasyczne męskie pompki.


Dzieki! Wzoruje sie na Twoich filmikach :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje- do oceny

Następny temat

Witam dziewczyny! Nowa na forum prosi o pomoc i zrozumienie ;)

WHEY premium