SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pora na drugie śniadanie panie i panowie

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155241

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24871
ja od roku katuje na treningach PANASONIC RP-HJE125E-W i jestem zadowolony, tanie i dobre:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24871
żeś zaszlał:D
ja ostatnio tym się delektowałem, niestety szybko poszło...


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
ja nie ćwiczę w słuchawkach na siłce, bo nie mogę się skupić na oddychaniu wtedy, nie wiem o co chodzi. Podczas HIIT też nie mogę mieć w uszach nic. Tylko na cardio jakoś ujdzie i to tez nie do końca, bo jak mam zawody/wyścig/cokolwiek, to nie mogę słuchać muzyki, chyba że 10km+ to wtedy ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24871
u mnie na siłce poszczają taki shit, że bez własnego podkładu ani rusz...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
u mnie też, ale cóż poradzę... przy dobrej muzyce isę zjaebiście ćwiczy, ale z głośników niestety, a na głośnikach radio eska
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15106
Mobilność ruchowa i rozciąganie- jakiś dobry tekst potrzebuję na ten temat, właściwie opis działań, nie obchodzi mnie szczegółowa teoria.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
podstawowe rozciąganie po treningu: zaczynasz od łydek, potem czworogłowe, dwugłowe, najszerszy, klatka, barki, triceps, biceps, przedramię, brzuch, prostownik. Na koniec stretchingu i przed każdym treningiem polecam ci zrobić ten zestaw ćwiczeń: https://www.sfd.pl/[Zapytaj_Trenera]_Mobilność_bioder,_a_bóle_kręgosłupa-t1006583.html

działa 100%. a co do stretchingu to najbardziej podstawowe ćw daj. Potem możesz się bawić w jakieś ciekawsze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24041
dostałem próbki białka PRO-10 i powiem Wam, że jest kozak. Zero piany, smak nie zamula ale orzeźwia - szkoda tylko, że cena za 1kg białka wynosi około 100 zł..

Co do spalacza, wziąłem 1 kaps dziś około 2 godziny po posiłku i powiem Wam jedno, na mnie działa na prawdę świetnie. Pobudzenie czuć ale bez padaki, skupiam się tylko na treningu i robie swoje a na koniec nie ma zjazdu. Po treningu siłowym miałem iść do domu ale tak się wkręciłem, że zrobiłem 20 min interwałów na rowerku kolażowym :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24041
ps. MAM DZIŚ IMIENINY, więc wybieram się na jakiś dobry obiad do miasta.. planuje zjeść dziś jakieś mięso pieczone z porcją ziemniaków/ryżu i z dużą porcją warzyw!

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta if redukcja

Następny temat

IF Pytanko

electro
Polecane artykuły