SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[Fit]Kroniki Corum rok II

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69757

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
Ósmy dzień diety.
Poniedziałek - wpadła mi robota i przymusowy DNT.
Wróciłam do domu o 22 na czterech i już na nic nie miałam siły.
Miska wg założeń.

Dziewiąty dzień diety.

Na tą chwilę wpadają pomiary, trening będzie wieczorem.
Muszę sobie to poprzestawiać bo robienie najcięższego i najbardziej absorbującego (jak dla mnie) treningu w poniedziałek mija się z celem.
Kupa luda na siłce, kolejki do sztangi..
Myślę że rozkład typu: wtorek, środa, czwartek, piątek DNT, w sobotę wpadnie ten z poniedziałku - czyli MC i wznosy bioder, niedziela i poniedziałek DNT.
W sobotę są luzy i mogę sobie na spokojnie wszystko uszykować.

Iza - tu mam pytanie..
Ne masz może w zanadrzu jakiejś dobrej kuracji oczyszczającej?
Skóra mi szaleje, najchętniej bym ją zdjęła, wywróciła na lewą stronę, zeskrobała cały syf i nałożyła z powrotem.
Mam wrażenie że przez pory w skórze to aż paruje wszystko.

Miska wg założeń.
Ładowanie Ww.
Picie: imbir, woda, kawa.
Apteka: wit B6+magnez, wit B5 500mg, wit C 3gr., tran, L-Lizyna i L-Arginina 4x dziennie, Melatonina 0,5g na noc.

I pomiary..
Poooszłoooooo...................


...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
hmmm... no poszło, jeszcze tydzień i powinno stanąc jak na koniec poprzedniego cyklu
oczyszczanie? znasz albo dieta jabłkowa, albo w ogóle na soczkach warzywnych, są zioła czystek, one maja własciwości przeciwzapalne i oczyszczające
a może po prostu jak masz na siłowni saune to z niej skorzystaj, to duzo daje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
To mała siłownia Obli..
Nie ma tam takich luksusów..
Trzy dni na jabcach może być, tylko pytanie:
Jak to w tą dietę wpasować?
Trening z dzisiaj:
Rozgrzewka:
Orbi 10 min. HIM, HAM, Mawashi.
1. Przysiad 8x3: 3x 32,5; 35; 37,5; 40; 42,5; 45 i 47 kg(asekuracja i nie ATG); 50,55,60kg - te trzy na przeciążenie z pomocą.
2. Wyciskanie na płaskiej 5x5: 5x 32,5; 35; 37,5; 40; 42,5 i 45 kg z pomocą. 50,55 x2 na przeciążenie, 1x60 tak samo.
3. Push press 3x6-8: 8x22,5; 6x25; 6x27,5kg.
4. Prostowanie ramion na wyc. górnym 3x8-10: 8x20; 8x25; 6x27,5kg.
5. Pull Through 3x10: 1x10x47,5; 1x10x52,5; 1x10x57,5kg.
Komentarz:
Nie mogę narzekać. Ciężko było z przysiadem i płaską i PP... Ale zadowolona byłam że wyszło dobrze. Przy PP muszę szczególnie uważać na poskromienie chęci wygięcia się do tyłu.

Miska wg założeń ofc.
Apteka i płyny jw.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
po prostu robisz 3 dni na jabcach i tyle, bez filozofii, tak sobie biczujesz sie karnawałowo

Skąd ty te moc czerpiesz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
Dziesiąty dzień diety.

Trening z dziś.
Rozgrzewka: orbi 10 min. HIM, HAM, Mawashi.
1. RDL 4x6-8: 8x65; 8x70; 6x72,5; 6x75kg
2. Uginanie ramion ze skrętem 2x12: 1x12x6; 1x9x7kg.
3. Wiosło hantlą 4x6-8: 2x8x13; 1x7x15; 1x6x17kg.
4. Wznosy ramion bokiem w opadzie 2x10: 1x10x6; 1x8x7kg.
5. Allachy 3x8-10: 1x10x20; 1x10x22,5; 1x10x25kg.

Komentarz: RDL - już muszę paski brać albo haki bo z dłoni ciężar wyjeżdża.. Wiosło z leksza gorzej dzisiaj ale barki i ręce czuję solidnie.

Obliques
po prostu robisz 3 dni na jabcach i tyle, bez filozofii, tak sobie biczujesz się karnawałowo

Skąd ty te moc czerpiesz?


Co do pierwszego.. Zrobię sobie jabolową trzydniówkę ale... dopiero po niedzieli.. W sobotę wypadają moje urodziny, w niedzielę imieniny mamy.. To chociaż sobie z solidnym kawałem mięcha poświętuję .

A co do siły - mam parę spokojnych dni bez dzieciaka w domu i chyba po prostu stres odreagowuję. Mimo tego że w taką pogodę straszliwie marznę to czuję się jak kocioł parowy nabuzowany do granic możliwości.

Miska wg założeń.
Picie: imbir, woda, kawa.
Apteka: wit B6+magnez, wit B5 500mg, wit C 3gr., tran, L-Lizyna i L-Arginina 4x dziennie, Melatonina 0,5g na noc.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
Melduję że żyję, ale co to za życie..
Po pierwsze - złamałam dietę..
Sorry ale po prostu nie dałam rady.
Do środy było jeszcze wszystko w porządku, ale później zrobiło się bardzo nieciekawie.
Zmieniła się diametralnie pogoda - nie dość że było zimno to jeszcze wiatr skutecznie obniżał temperaturę o dobrych parę stopni.
I to mnie załatwiło.
Od czwartku do soboty siedziałam w domu, okutana w co mogłam z termoforem i kołdrą i nic nie pomagało. Było mi tak makabrycznie zimno że praktycznie nie funkcjonowałam wcale. Wychodziłam tylko żeby siłownię posprzątać i odbębnić dyżur - a że tam tez teraz za ciepło nie jest to już w ogóle mnie dobijało. Mówiąc szczerze to za dużo z tych dni nie pamiętam tylko potworne zimno i to takie od środka.
Ja w zimie zawsze marznę, czego przyczyną jest zapewne moje niskie ciśnienie ale brak paliwa do ogrzania organizmu położył mnie na łopatki. W sobotę po południu odbierałam syna od rodziców i już się nie opanowałam. Zżarłam (nie zjadłam tylko zżarłam) dwa talerze gorącej zupy plus kawał mięcha i dopiero wtedy zaczęłam odtajać.
Dziś też zjadłam normalny, zbilansowany posiłek z węglami i jestem w końcu na chodzie.

Teraz pytanie - co ja powinnam z tym fantem zrobić?
Mogę trzymać rygorystyczną dietę, mogę ciężko trenować - ale jak przyjdą z powrotem takie dni to przyznam się szczerze że nie wyrobię, nie dam rady.

A najgorsze jest to że mam makabryczne jazdy na słodkie. Nie jest to dziwne, bo przecież nie gotuję żadnych kasz, ryżów, nie mam pod ręką żadnych węgli. Ugotowanie czegokolwiek zajmuje trochę czasu w końcu a mózg szepcze że przecież można pójść do sklepu i zapchać się na szybko czymś słodkim.. Tym razem dałam radę ale nie jestem pewna co będzie przy następnym.

Iza - mam wrażenie - take uczciwe - że tą dietę muszę odłożyć na ciut cieplejsze dni. Teraz muszę trochę węgli wciągać żeby drugi raz taka sytuacja się nie zdarzyła. Inaczej to daleko nie zajadę. Silna jestem ale w starciu z taką zimnicą to przegrywam i tyle. A tak funkcjonować to się nie da - przynajmniej ja nie mogę.
Nie wiem kiedy odpowiesz - dziś jest niedziela i luzy na forum..
Spróbuję więc zacząć poniedziałek od jabłek.
Podładowałam się nieco Ww a jabłka wiadomo - nie białko, to mi tam podniosą ciepłotę.
Oczywiście jest to tylko sugestia - jeżeli masz inne zdanie to się dostosuję do twoich zaleceń.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
ale powinnaś ładować, ładujesz w ogóle?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 11555 Wiek 14 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103176
obliques
ale powinnaś ładować, ładujesz w ogóle?

Tak.
Ostatnie było 28 stycznia.
Wg zaleceń - 140g Ww.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Ladowanie co 5 dni powinnas miec. Ale procz tego to jest wlasnie to o czym mowilam na poczatku. Zawsze nadejdzie ten moment gdy brak ww dokuczabrak kalorii dokucza i biorac pod uwage ,ze akurat diety bezweglowodanowe sa standartem ludzi w zimnych rejonach wiesz, ze to nie powod a raczej fakt ze sie ci wytrzymalosc przelewa przede wszystkim kaloryczna. Zostan na razie tak jak masz w czasie ladowania wartosci ww z ziemniakow ryzu i owocow
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Kasia masz racka na siłowni?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

miyuki/ DT

Następny temat

30letnia biegaczka chce się zredukować

electro
Polecane artykuły