Ósmy dzień diety.
Poniedziałek - wpadła mi robota i przymusowy DNT.
Wróciłam do domu o 22 na czterech i już na nic nie miałam siły.
Miska wg założeń.
Dziewiąty dzień diety.
Na tą chwilę wpadają pomiary, trening będzie wieczorem.
Muszę sobie to poprzestawiać bo robienie najcięższego i najbardziej absorbującego (jak dla mnie) treningu w poniedziałek mija się z celem.
Kupa luda na siłce, kolejki do sztangi..
Myślę że rozkład typu: wtorek, środa, czwartek, piątek DNT, w sobotę wpadnie ten z poniedziałku - czyli MC i wznosy bioder, niedziela i poniedziałek DNT.
W sobotę są luzy i mogę sobie na spokojnie wszystko uszykować.
Iza - tu mam pytanie..
Ne masz może w zanadrzu jakiejś dobrej kuracji oczyszczającej?
Skóra mi szaleje, najchętniej bym ją zdjęła, wywróciła na lewą stronę, zeskrobała cały syf i nałożyła z powrotem.
Mam wrażenie że przez pory w skórze to aż paruje wszystko.
Miska wg założeń.
Ładowanie Ww.
Picie: imbir, woda, kawa.
Apteka: wit B6+magnez, wit B5 500mg, wit C 3gr., tran, L-Lizyna i L-Arginina 4x dziennie, Melatonina 0,5g na noc.
I pomiary..
Poooszłoooooo...................

Poniedziałek - wpadła mi robota i przymusowy DNT.
Wróciłam do domu o 22 na czterech i już na nic nie miałam siły.
Miska wg założeń.
Dziewiąty dzień diety.
Na tą chwilę wpadają pomiary, trening będzie wieczorem.
Muszę sobie to poprzestawiać bo robienie najcięższego i najbardziej absorbującego (jak dla mnie) treningu w poniedziałek mija się z celem.
Kupa luda na siłce, kolejki do sztangi..
Myślę że rozkład typu: wtorek, środa, czwartek, piątek DNT, w sobotę wpadnie ten z poniedziałku - czyli MC i wznosy bioder, niedziela i poniedziałek DNT.
W sobotę są luzy i mogę sobie na spokojnie wszystko uszykować.
Iza - tu mam pytanie..
Ne masz może w zanadrzu jakiejś dobrej kuracji oczyszczającej?
Skóra mi szaleje, najchętniej bym ją zdjęła, wywróciła na lewą stronę, zeskrobała cały syf i nałożyła z powrotem.
Mam wrażenie że przez pory w skórze to aż paruje wszystko.
Miska wg założeń.
Ładowanie Ww.
Picie: imbir, woda, kawa.
Apteka: wit B6+magnez, wit B5 500mg, wit C 3gr., tran, L-Lizyna i L-Arginina 4x dziennie, Melatonina 0,5g na noc.
I pomiary..
Poooszłoooooo...................



.