Wczorajszy trening opierał się jedynie na 25 minutowych interwałach i brzuchach + sauna :)
Dzisiaj trenowałem barki+triceps:
1. Crazy driver:
-3 serie po 15 pow. To ćwiczenie potraktowałem jako wstępne zmęczenie mięśnia.
2. Wyciskanie sztangi siedząc:
-60kgx20
-60kgx15
-100kgx10
-120kgx8
-120kgx8
-120kgx6
3. Wyciskanie hantli (maszyna):
- 4serie po 12 pow
4. Unoszenie hantli do przodu:
- 3serie po 12pow
5. Unoszenie hantli na boki:
- 4serie po 12pow
6. Odwodzenie ramion w tył na wyciągu
- 4serie po 15pow
Triceps:
1. Wyciskanie sztangi wąski uchwyt:
- 4 x 12, 60kg,100kg,100kg,110kg
2. wyciskanie hantla zza głowy oburącz:
- 4 x 15,12,8,6 progres do 40 kg
3. prostowanie ramion na wyciągu górnym podchwytem:
- 3 x 15
Siła i kilogramy powoli idą do przodu, jutro chciałbym zrobić na martwy ciąg 240 x 3-6 pow. w ostatniej serii... :)
Dzisiaj trenowałem barki+triceps:
1. Crazy driver:
-3 serie po 15 pow. To ćwiczenie potraktowałem jako wstępne zmęczenie mięśnia.
2. Wyciskanie sztangi siedząc:
-60kgx20
-60kgx15
-100kgx10
-120kgx8
-120kgx8
-120kgx6
3. Wyciskanie hantli (maszyna):
- 4serie po 12 pow
4. Unoszenie hantli do przodu:
- 3serie po 12pow
5. Unoszenie hantli na boki:
- 4serie po 12pow
6. Odwodzenie ramion w tył na wyciągu
- 4serie po 15pow
Triceps:
1. Wyciskanie sztangi wąski uchwyt:
- 4 x 12, 60kg,100kg,100kg,110kg
2. wyciskanie hantla zza głowy oburącz:
- 4 x 15,12,8,6 progres do 40 kg
3. prostowanie ramion na wyciągu górnym podchwytem:
- 3 x 15
Siła i kilogramy powoli idą do przodu, jutro chciałbym zrobić na martwy ciąg 240 x 3-6 pow. w ostatniej serii... :)
patrzac na ciezary