SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział strongmana - Mateusz "Sumik" Ostaszewski

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
Witam!
W niedzielę miałem zawody w Międzyzdrojach tj. Eliminacje do Arnold Classic Amator 2015r
Startowało 16 zawodników w 6 konkurencjach. Zawody były podzielone na trzy konk. w eliminacjach i trzy konk. w fiinałach. Do finałów przechodziła połowa czyli 8 zawodników
W eliminacjach( tj. 1. Nosidło 330kg, 6 kegów, bal 80kg; 2. Martwy ciąg na aucie; 3. Hantel 85kg ) udało mi się zająć 1 miejsce z przewagą 2.5 pkt nad Bartłomiejem Bąkiem. Finały były dla mnie bardzo nieszczęśliwe, bo choć konkurencje mi pasowały (tarcza na odległość, belka 140kg i kula przez yoka 160kg) to niestety moja nie zaleczona kontuzja bicepsa uniemożliwiła mi ukończenie zawodów ponieważ odnowiła się przy przenoszeniu tarczy.... Całe zawody wygrał Bartłomiej Bąk następny Kamil Wojnicki i Michał Kopacki. Dodam jeszcze, że pierwsza trójka dostała prawo do startu na w/w zawodach w USA. Wielka szkoda, że kontuzja mi uniemożliwiła ukończenie zawodów bo wiem, że byłem w stanie spokojnie być w TOP 3 i w Marcu bym miał zapewniony start w USA.... Teraz czas na rehabilitacje i całkowite zaleczenie bicepsa. Już powoli myślę o sezonie 2015r.
Dziekuję za ciągłą pomoc firmie FITMAX. Stosuje te suplementy już od ponad 4 lat i forma z roku na rok coraz to lepsza. Czuję, że rok 2015r możę być MOCNY ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Co konkretnie z bicem? Miales jakies usg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 735
Sly patrz stronę wcześniej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
Dokładnie, odnowiła się kontuzja. Mięsień w 5-10% zerwany. Od nowego tygodnia idę na krioterapie i lasery, 3 tyg. od urazu zacznę rehabilitacje tj. zajęcia ruchowe. Dopiero 5 tyg. od urazu będę mógł zrobić pierwszy trening bicepsa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Borys, Hallmann, Jakubek - wielka galeria z Wałcza.

Następny temat

pytanko

WHEY premium