SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział strongmana - Mateusz "Sumik" Ostaszewski

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
no piękny wynik 200 kg w kuli , skąd masz masz taką bestie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
W Kartuzach u Sławka Toczka leży ta bestia, nikt jej nie dosiadł jeszcze Oprócz mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
W tamtym tygodniu trenowałem 4 razy na siłowni i raz na sprzęcie strongman. Plan wykonany bo zaliczyłem w końcu 300kg na martwy ciąg...
Dzisiaj na siłowni robiłem klate+biceps. Ostatnia seria klaty robiłem z zapasem 180kgx6, powoli do przodu... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
3- stówki - magiczna bariera w ciagu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6661
Jest bardzo dobrze. Ale dawaj jakieś filmiki z treningów:) bo moc już jest:) Twoja forma extra wróży na sezon:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
Siemano! Dawno nie pisałem, niestety brakuje czasu :( Trenuje cały czas na podobnym poziomie. Na ostatnim sobotnim treningu strongman, naciągnąłem sobie lewy biceps przy trenowaniu yoka. Niepokoi mnie to bo czuje go do dzisiaj jak spinam... Odpocząłem dwa dni i jutro mam zamiar zrobić lekki trening na siłowni.
Pierwsze zawody w tym sezonie mam 1 maja w Kłobucku. Będą to zawody tylko dla panów w mundurach policyjnych :D Liczę, że uda mi się wygrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Mam nadzieje ze to nic poważnego i ze ręka szybko wróci do zdrowia.. mały odpoczynek powinien załatwić sprawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
Z bicepsem znaczna prawa, nic nie boli... Dzisiaj na treningu zrobiłem same plecy + bieżnia. Martwy skończyłem 240kgx10 pow i miałem tego dnia już dosyć :D jutro dzień pracujący i uczący także wolne od ciężarów. W niedziele mam zamiar zrobić trening strongman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2303
Jednak odpuscilem sobie niedzielny trening strongman, zamiast tego zrobiłem na siłowni dość intensywny trening barków, tricepsa i bieżni :) Dzisiaj na siłowni ogólnorozwoj + jacuzzi, sauna. 1 maja mam zawody wiec do tego czasu już odpoczywam i ładuje baterie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
a gdzie startujesz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Borys, Hallmann, Jakubek - wielka galeria z Wałcza.

Następny temat

pytanko

WHEY premium