SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2x2 trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
Na początku chce powitać wszystkich, bo długo nie odwiedzałem forum

Po długim czasie bez treningu, 2 miesiące temu wróciłem na siłownię. Niestety pech chciał, że pracuje systemem 2dni pracy - 2 dni wolnego. Dlatego też mam problem z organizacją treningu/planu. Czy moglibyście koledzy rzucić pomysłami jak rozegrać tą kwestię z uwzględnieniem regeneracji? Najchętniej powróciłbym do FBW, ale totalnie nie wiem jak poprawnie zmodyfikować, gdyż klasycznie pon-śr-pt nie wchodzi w grę.
Pzdr

sra ta ta ta ta...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3709
Dobrze że wróciłes na siłke. Napisz w jakie dni pracujesz bo jesli w niedziele nie to zmienia postać rzeczy ;)

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 2221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260326
Zawsze możesz ćwiczyć w dwa dni wolne, robiąc dwa dni przerwy w dni pracujące. Zamiast klasycznym splitem np. poszukaj treningu z podziałem partii góra-dół
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
push-pull 2 dni trening dwa dni przerwy i powtarzasz
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
i klasyczny split też spokojnie można ogarnąć, nie wiem w czym problem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 2221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260326
a no można Andrzey pisał ze chciałbym wrócić do FBW, dlatego uznałem że klasyczny split by mu nie odpowiadał
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
.

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2014-01-15 14:23:08

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Ogólnie napisałem, że nie wiem w czym problem. Dwa dni wolne dwa pracujące - jak dla mnie super rozwiązanie. Intensywne dwa dni treningowe i intensywna regeneracja później.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
Dzięki koledzy za odpowiedzi,
Oczywiście, że mozna ogarnąć split, ale idąc tym sposobem..

1. plecy+biceps
2. klatka+triceps
3.
4.
5. barki+nogi
6. plecy+biceps
7.
1.
2. klatka+triceps
3. barki+nogi
4.
5.
itd.

w koncu dochodzi do sytuacji, gdzie np. barki trenowane sa dzien po treningu klatki. Dochodzi do zakłócenia regeneracji/przetrenowania tricepsa. Na tyle poznałem swój organizm, iż nigdy to u mnie nie zdaje egzaminu. Chciałbym własnie zredukować takie zagrożenia do minimum.

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2014-01-15 14:40:19

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
1. klatka+triceps
2. nogi
3.
4.
5. barki+łydki
6. plecy+triceps

to tylko przykład, wersji może być wiele.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1923
zrób sobie AB i lecisz bez żadnych kolizji
lub zrób sobie AB CD i też rób tak jak idzie dalej..
gdzie:
A - ciężko
B - lekko
DNT
DNT
A - lekko
B - ciężko
...

lub

A - podstawowe boje I część
B - uzupełnienia
DNT
DNT
C - podstawowe boje II część
D - uzupełniające

możliwości jest mnóstwo, kwestia ułożenia dobrego treningu aby nic sobie nie przeszkadzało oraz takiego aby Tobie najbardziej pasował i przynosił zamierzone efekty :)

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na masie

Następny temat

split do oceny

electro
Polecane artykuły