Na początku chce powitać wszystkich, bo długo nie odwiedzałem forum
Po długim czasie bez treningu, 2 miesiące temu wróciłem na siłownię. Niestety pech chciał, że pracuje systemem 2dni pracy - 2 dni wolnego. Dlatego też mam problem z organizacją treningu/planu. Czy moglibyście koledzy rzucić pomysłami jak rozegrać tą kwestię z uwzględnieniem regeneracji? Najchętniej powróciłbym do FBW, ale totalnie nie wiem jak poprawnie zmodyfikować, gdyż klasycznie pon-śr-pt nie wchodzi w grę.
Pzdr
Po długim czasie bez treningu, 2 miesiące temu wróciłem na siłownię. Niestety pech chciał, że pracuje systemem 2dni pracy - 2 dni wolnego. Dlatego też mam problem z organizacją treningu/planu. Czy moglibyście koledzy rzucić pomysłami jak rozegrać tą kwestię z uwzględnieniem regeneracji? Najchętniej powróciłbym do FBW, ale totalnie nie wiem jak poprawnie zmodyfikować, gdyż klasycznie pon-śr-pt nie wchodzi w grę.
Pzdr

sra ta ta ta ta...
Krzysztof Piekarz