SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spełniamy marzenia-Przygotowanie do Debiutów 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
kurcze debiuty w tym roku beda mega widzialem jeszcze jednego chlapoaka z poznania ma masie wyglada fajnie ciekawe jak zrobi redukcje itd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
czasami to nie byl filmik Jak R Słodkiewicz uczy go pozowac?Taki z krzyżem na plecach?

Z tego co widze to same konie beda startowac.A ja drobniutki i malutki:D

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2014-01-07 17:56:58

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
nie nie to nie jest debiutant to Piotrek Piechowiak juz doswiadczony zawodnik srebro w zeszlym roku na MP
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
Aha a myslalem ze taki koń wyskoczy.Chociaz widzialem szykujących sie debiutantow niewiele mniejszych od niego

8.01.14r

Dziś tylko aeroby.45min zrobione.

Na posilek potreningowy poleca pulpeciki drobiowe z koperkiem i cebulka.
I zawsze po treningu 500g gotowanych ziemniaków.Reszta posilków to ryż jako źródło wegli.Oczywiście później zrezygnuje z ziemniaków i pozostanie tylko jedznie ryzu i platków owsianych:/

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2014-01-08 11:52:30

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
nie tylko patrz na rozmiar ale na sylwetki itd a bedzie na mp kilku swietnych sylweciarzy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41928
j/w
Zwykle o wygranej decyduje forma, a nie rozmiary Przykład Pawła Gałęzowskiego na poprzednich debiutach.. wygrał 90tkę z wagą 81,5..

Trzeba się dociąć na maksa i tyle. Na zrobienie wymiarów mamy jeszcze sporo sezonów pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
Hmmm.Moze i racja jednak rozmiartez jest jednym z kryteriow oceny sedziowskiej.Albo sie myle.Co do wygranej Pawła to sa różne opinie czy słusznie.ale to juz nie ważne


nastepny posilek
200g steka,100g ryżu.

Nie pamietam zbytnio zebym kiedys mial zakwasy na barkach.Jednak po ostatnim treningu maskara,chcialem potrenowac przed lustrem pozowanie ale sie nie da.Barki i miesnie kapturowe to tagedia.

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2014-01-08 15:27:32

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2014-01-08 15:52:49

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
wynik zawsze moze pozostawic kontrowersje ale to on idzie w swiat...

wiele czynnikow sie sklada na powodzenie w zawodach.. sylwetka forma danego dnia oczywiscie rozmiar miesni jak najbardziej tez .... a nawet jak to czesto jest w przypadku debiutujacych umiejetnosc pokazania tego co sie wypracowalo...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
Dzień treningu pleców i tylnych aktonów miesni naramiennych:

1.Podciaganie na maszynie imitujace podciaganie na drążku (forma rozgrzewki i wstepnego zmeczenia mieśni najszerszych)4x12powt
2.Podciaganie na drążku w szerokim chwycie 4x10-15powt
3.Wiosłowanie sztanga w podchwycie 4x12powt
4.Sciaganie linki wyciagu górnego w wąskim uchwycie 4x15powt
Ja robiłem to klekajac na kolanach przed wyciagiem od bramy.Bardzo dobrze sie rozciaga miesnie.
5.wiosłowanie półsztanga 4x12powt
6.Martwy ciąg 4x15powt (cieżar umiarkowany nie przekroczylem 130kg)

Tył m naramiennych
1.udwodzenie ramienia w tył leżac bokiem na ławce skośnej dodatniej;) 2x15powt
2.Odwodzenie ramienia w tyl z linką wyciągu górnego 4x12powt

Przed treningiem:10g Bcaa; 10g glutaminy; miarka Redwailera
Po treningu siłowym a przed aerobami:10g Bcaa,10g glutaminy
Po całym treningu:10g Bcaa po 15 min 50g carbo i 60g bialka
Aeroby 45min na orbitreku,30min na palcach i reszte normalnie na całych stopach.

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2014-01-09 17:27:17

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2014-01-09 17:28:01

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
tez przez jakis czas tak laczylem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Patryk Buczko Hi Tec Nutrition & Peak Performance Dział Treningowy

Następny temat

Twój zestaw na lato - Hi tec

electro
Polecane artykuły