SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spełniamy marzenia-Przygotowanie do Debiutów 2014

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie ma co patrzec gdzie latwiej moze byc .. bardzo tego nie lubie patrzac nieraz na kategorie na mp jedna jest slaba inna mocna i gosc ktory jest poza pudlem w mocnej kategorii ta slabsza by rozniosl... najlepiej poograniczac troche te kategorie .... dlatego bardzo podoba mi sie puchar tutaj nie ma nigdy kalkulowania trzeba wyjsc i walczyc z najlepszymi najciezszymi itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
chodzilo mi bardziej o to ze chcialbym wyjsc w 90 ale ciezko mi bedzie zejsc tak nisko z waga.do +90 mam troche za mala mase miesniowa,i troche wzrostu brakuje.177cm

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
na debiutach jest plus ale wszedzie indziej juz kategorie co 5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
W świeta z głowa.Dieta trzymana, i wszytko robione pode mnie, dietetycznie.Zjadłem przez całe świeta może z 5 pierogów,i łyżke stołowa sałatki, 0 ciasta słodyczy itp. Aeroby krecone 6xtydz po 45 min.Niestety przez te świeta mam dwa treningi siłowe w plecy:/ Dziś wyjeżdżam na Sylwka do Nowego Targu, oczywiście diete bedzie trzymana.Musze tylko poszukać jakiejś siłowni blisko domku który wynajmujemy:DPozdr

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Waga 103kg, tluszcze uciolem do 10g tylko na noc do szejka, dodalem za o 50g rodznek do sniadania.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powodzenia z treningami na wyjezdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Od wczoraj w domku.Trenig wczoraj zrobiony,dzis aeroby a jutro nogi.Na wyjezdzie dieta w 90% trzymana,glownie jadlem kurczaka z wody ryz platki owsiane,jajka,w chwilach gdzie czas do posilku sie wydluzal ( z wiadomych wzgledow, wypady na miasto termy itp.)pilem bcaa i glutamine.oczywiscie jak to na wyjazdach bywa obiady jedlismy w knajpach.z karty wybieralem w miare cos pod siebie np:rolada indyka w sosie serowym (oczywiscie wziolem bez sosu)i pieczone ziemniaki (tu lipa bo byly robione na tluszczu);jakies kotlety z piersi z kurczaka niestety w panierce,piers z grila ryz itp.takze staralem sie dobierac cos pod siebie.Coraz bardziej siada mi psycha i zastanawiam sie czy w ogole jest sens startu.robie sie maly i to mnie przytlacza.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Pamiętaj, że sukces kosztuje tak samo jak porażka. Jeśli się poddasz, odpuścisz teraz, bądź przed samymi zawodami, nie wybaczysz sobie tego nigdy. Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko inne jest krokiem na przód. Nie spełnisz swojego marzenia - i nie liczy się to, że nie będziesz pierwszy, trzeci, czy będziesz ostatni. Liczy się to, że dotrwałeś, pokazałeś swój charakter, jak twarde masz jaja, wystartowałeś. Nie bój się porażek, a dojdziesz do zwycięstwa!

Ps.

Jeśli dopadnie Cię chwila zwątpienia... to usiądź na dupie i czekaj, aż Ci przejdzie
Twoja forma jest naprawdę dobra, chętnie zobaczyłabym jakąś nową fotkę

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - Kasia Ch. w dniu 2014-01-03 17:19:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Forme oczywiscie bede robil na 100% typowo pod zawody ale na koncu zdecyduje czy w ogole bedzie co pokazywac.Fotke strzele pod koniec tyg przyszlego i bede sie staral robic je systematycznie co 2tyg.Dziekuje Kasiu za wsparcie i dodanie motywacji.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9814
Nie znam lepszej formy motywacji, niż robienie sobie regularnych fotek, szczególnie w tych samych pozycjach Jeszcze jak światło dobre do pisze to już w ogóle miodzio
Czekam na fotkę w takim razie
A jeszcze jedną fotką zrobimy sobie na backstage na debiutach, w życiowych formach!! Obiecaj!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Patryk Buczko Hi Tec Nutrition & Peak Performance Dział Treningowy

Następny temat

Twój zestaw na lato - Hi tec

WHEY premium