SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[FIT]etrala/podsumowanie roku str 67

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
3 x DNT
był spacer z 18 kg w ręku
były burppes - 66 i 67
i czysta micha

zakisiłam 15 kg kapusty na zimę

jutro wklepie pomiary sobotnie








...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
dziś wtorek DT

trening
bardzo fajnie poszedł
zadowolona jestem z przysiadu, poszedł bez problemu
-Mc tez ładnie wchodziło, do przedostatniej serii , gdzie juz założyłam haki, ostatnie powtórzenie ciągnęłam już rękami, odpoczęłam chwilę i założyłam te 82 kg, udało się podnieść 2 razy, trzeci raz próbowałam ale sił nogach i zadzie nie czułam

wklejam pomiary sobotnie po tygodniu offu, pomiary rewelacja nie ma co, jadłam za dwóch, ale czysto, chyba że tu dalej niemogącadojść @ rządzi

Ania powalczę tym treningiem do świąt to jest ok 5-6 tygodni, mogę ?

micha dzisiejsza czysta 135/250/80









a jeszcze Mc do sprawdzenia
77 kg




i 82 x2




Zmieniony przez - etrala w dniu 2013-11-12 22:49:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
dziś czwartek
DT

rozgrzewka 5 minut PW bieznia 15 unos, pr 5,2 km/h
10 burpees, 20 przysiadów, 15 przysiadów x12kg

po treningu dipsy 3/1/2
brzuch
unoszenie nóg 10/10/10
allachy 15 kg 20/20/20
unoszenie ławeczka skos 4/4

opis:
poszło super, choć zakwasy w tyłku mam niezłe po ostatnim treningu, to w przysiadzie czułam więcej siły,
-wl - weszło całe 5 powtórzeń przy 42 kg !
-wiosło, tu juz miałam bałagan w głowie, nie umialam policzyć krązków na sztandze i zaczęłam od 10 kg więcej cyli od 45,5, poczułam że jest cięzko i zdjęłam te 10 kg, zrobiłam wszystkie serie, choć obawiam sie że oszukuję w ostatnich bo niedociągłam do końca

po treningu rozciąganie 5 minut, mam skurcze w łydach i straszne ciągnięcie pod kolanami, trzeba to rozciągnąć po czuję, ze coraz bardziej sztywna jestem

mcha czysta
135/250/80

suple: omega3x2
warzywa: papryka, fasola szparagowa, pomidor
napoje: woda 3l, zielonax2, kawax3, pokrzywa





...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
piątek DNT
micha czysta 135/200/80

sobota DT
rozgrzewka 5 min bieznia PW, 15 burpees, 20 przysiadów, 15 przysiadów x12kg
trening poszedł ok, coś naciągnełam w szyi niechcący i zaczyna mnie pobolewać,
w Mc dałam sobie ostatnią szanse na 82 kg, zrobiłam 4 powtórzenia więc spróbuje jeszcze raz podejśc do tego ciężaru, jak sie nie uda to zrobię reset
po treningu podciąganie na maszynie 5/5/5
łydki 32kg x 15/15/15
rozciąganie 8 minut

micha czysta, jak wróciłam z treningu myslałam, ze zjem cała lodówkę i tak jadłam, jadłam, az jak policzyłam to sie okazało, że wiele już zjeść nie mogę

135/250/80

wrzucam dzisiejsze poranne pomiary











...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
poniedziałek DT

trening A

rozgrzewka 5 minut orowerek, 20 przysiadów, 10 burpees, 15 przysiadów x12 kg

tabelka


po treningu
dipsy 2/2/2
brzuch
unoszenie nóg 3x10
allachy 20 kg x 19/14/20
rozciąganie koło 8 minut

było ok, przysiad +2,5 kg, udało się zrobić 5 powtórzeń
wl- + 2,5 kg ale tu problema miałam z 5 powtórzeniami już w przedostatniej serii, ostatnia to zaledwie 2 powtórzenia i bardzo ciężko wypracowane
wiosło, za nisko zaczęłam, dlatego od razu po 1 serii podniosłam ciężar o 5 kg
udało się zrobić wszystkie serie, w ostatniej walczyłam jak dzik, pomagałam sobie tułowiem czułam to

w dipsach zabolał mnie biceps lewej ręki, prawdopodobnie źle ułożyłam rekę na uchwycie
brzuch mocno

od soboty bolały mnie mocno plecy jeszcze nie czułam takiego bólu never ever ale to nie był zły bół, tylko raczej zakwasowy, czyli w końcu coś tam mocniej dociągnęłam

micha czysta, czuję się objedzona, ale chba temu, że zeżarłam z głodu pół kalafiora i mam brzuch jak balonik, kiedy ja zapomnę o takich problemach, mam nadzieję, że po wycięciu woreczka ;)

micha 135/250/80
suple: omega3x1




Zmieniony przez - etrala w dniu 2013-11-18 22:14:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
wtorek dnt
micha czysta 135/200/80
http://potreningu.pl/profil/etrala#/date/2013-11-19

suple: super omega3x2, chrom, magnez

środa DT
trening B

rozgrzewka 5 minut PW max podwyższenie, 20 przysiadów 11 burpees, 10 przysiadów x12kg

tabelka

opis
poszło wszystko gładko jak nie wiem co, nawet Mc zrobiłam 5 powtórzen ! jakby siły więcej ??
w Mc haki założyłam dopiero w ostatniej serii, w przedostatniej po drugim podniesieniu sztangi ręcę zrobiły sie śliskie i chwyciłam naprzemiennie
będzie podwyższenie ciężaru na nast. treningu, ciekawe jak mi pójdzie Mc 87 kg


po treningu Podciąganie na maszynie 13% x 8/6/6
i łydki 37 kg 15/15/15 oj piekło

micha czysta
135/250/80

suple : super omega3, chrom

tak poza tym jestem zaflegmiona i kuruję się herbatkami energetycznymi, bez wódki znaczy tylko z imbirem i kurkumą
nie przewiduje sie rozchorować na dobre




Zmieniony przez - etrala w dniu 2013-11-20 22:37:24

Zmieniony przez - etrala w dniu 2013-11-20 22:38:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
czwartek DNT micha czysta 135/200/80



piątek DT

rozgrzewka 6 minut rowerek, 20 przysiadów 10 burpees, 12 przysiadów x12 kg

po treningu dipsy 3/2/2
brzuch
unoszenie nóg w podporze na łokciach 3x10
allachy 20kg x 20/16/16
unoszenie ławeczka skos 4/4 bleh
rozciąganie 6 minut

łatwo nie jest przysiad coraz cięższy, nad ostatnim powtórzeniem się zatrzymałam, bo myslałam, że nie wyjde w górę, ale pokonałam samą siebie
WL raczej nie mam szans na podniesienie więcej niż 2 razy w ostatniej serii, jest mega cięzko
wiosło - tu ok

micha czysta
135/250/80



Zmieniony przez - etrala w dniu 2013-11-22 22:33:13
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283202
Poka dupcie

Etralka, a jak zdrówko w ogóle?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-11-22 22:37:57

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35646
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o pomoc przy planie treningowym- spalanie

Następny temat

(ELITE Ladies) Obliques / Pamiętnik leszcza :-D

electro
Polecane artykuły