SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT TheGladiators

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 71144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
podobają mi sie kable ale po saa kulturyści mają żyły STRASZNIE zdeformowne ..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Fajna forma motywacji, nie należy brać tego na poważnie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23776
Dzień 32 01.11.13







Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko
80 kg x10
80 kg x10
80 kg x8


Pierwsza seria ok, ale reszta mnie zniszczyła, ostatnie pow z pomocą.
Plecy:
- Podciąganie na drążku nachwytem
x12
x12
x12

- Podciąganie na drążku podchwytem
x10
x10

Nogi:
- Wykroki
17 kg x14
17 kg x14

- Prostowanie nóg w siadzie
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10

Barki:
- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
5 kg x12
6 kg x14
6 kg x14

Ostatnie 2 serie drop-set
Tricepsy:
- Odwrotne pompki
x10 + 20 kg
x10 + 20 kg

Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym
15 kg x12
15 kg x12

Triceps:
+ 20 kg x 12
+ 20 kg x 12

Łydki:
- Wspięcia na palcach stojąc
12 kg x max
12 kg x max
12 kg x max


Nie ma to jak zamknąć sobie kartę dwa razy i pisać wszystko na nowo -.- W maszynie do nóg z niewiadomych przyczyn nie było metalowego regulatora poziomów, dlatego musiałem jakoś sobie poradzić. Święta świętami, ale trening musi być zrobiony. Zapomniałem wliczyć do dieta WPi. Jedyne co mi się nie podobało to kiepskie źródła tłuszczy. Jutro kupie co trzeba i będzie ok. Zaraz zmykam pod prysznic i na do łóżka na tv. Mono standardowo 5 g po trening. Przed jak i po rozciąganie. Masujemy dalej, dobijemy jak najlepszej jakościowo masy. Kreatyna za jakiś czas zacznie się ładnie wkręcać, tak że liczę na większe możliwości w ciężarach.







Zmieniony przez - TheGladiators w dniu 2013-11-01 22:17:58

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
No po krecie powinny być efekty , ja zawsze jak robie wypiske to wszystko kopiuje wrazie czego Kurzcze zazdroszcze siły w wyciskaniu u mnie z tym słabo .
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
jest progress w sile także duży, to mnie cieszy. Jeszcze 2 miechy !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23776
Zobaczymy jak dalej masówka będzie szła :) jak narazie ekstra. Aktualnie przygotowuje łososia norweskiego, zapach mega

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58469
Wczoraj mnóstwo błonnika i węgli, nie było problemów?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23776
Absolutnie :) Bardzo dobrze się czułem, problemów żołądkowych też nie miałem. Z tym błonnikiem jest ok, bo mi go w diecie nie brakuje i z tego względu nie muszę robić na masie żadnego detoxu.

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23776
Dzień 33 32.11.13








Witaminki, mono

Samopoczucie jak najbardziej ok. Zjadłem sobie na śniadanie dwie bułeczki pszenne. Nie jestem za jedzeniem białego chleba/wypieków pszennych, ale uważam, że raz na jakiś czas można sobie pozwolić na takie pieczywo. Miał być cheat day, ale tak jak przeczuwałem - po odwiedzeniu sklepu i zrobieniu portfel był pusty. W tygodniu wybiorę się na skład złomu i opyle jeden z żeliwnych kaloryferów Stoją tylko bezużytecznie w garażu. Łosoś był mega, sam zapach już pobudził mój apetyt na resztę dnia. Pzdr !



http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Tez sobie robie takie bułeczki czasem :D Kucrze szkoda że takiego łosośa nie mam pod ręką bo bym chętnie wszamał !

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-11-02 22:10:13
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT TechAvi

Następny temat

DT PilkaPN

electro
Polecane artykuły