Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html
I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko
80 kg x10
80 kg x10
80 kg x8
Pierwsza seria ok, ale reszta mnie zniszczyła, ostatnie pow z pomocą.
Plecy:
- Podciąganie na drążku nachwytem
x12
x12
x12
- Podciąganie na drążku podchwytem
x10
x10
Nogi:
- Wykroki
17 kg x14
17 kg x14
- Prostowanie nóg w siadzie
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10
1 sztabka x10
Barki:
- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
5 kg x12
6 kg x14
6 kg x14
Ostatnie 2 serie drop-set
Tricepsy:
- Odwrotne pompki
x10 + 20 kg
x10 + 20 kg
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym
15 kg x12
15 kg x12
Triceps:
+ 20 kg x 12
+ 20 kg x 12
Łydki:
- Wspięcia na palcach stojąc
12 kg x max
12 kg x max
12 kg x max
Nie ma to jak zamknąć sobie kartę dwa razy i pisać wszystko na nowo -.- W maszynie do nóg z niewiadomych przyczyn nie było metalowego regulatora poziomów, dlatego musiałem jakoś sobie poradzić. Święta świętami, ale trening musi być zrobiony. Zapomniałem wliczyć do dieta WPi. Jedyne co mi się nie podobało to kiepskie źródła tłuszczy. Jutro kupie co trzeba i będzie ok. Zaraz zmykam pod prysznic i na do łóżka na tv. Mono standardowo 5 g po trening. Przed jak i po rozciąganie. Masujemy dalej, dobijemy jak najlepszej jakościowo masy. Kreatyna za jakiś czas zacznie się ładnie wkręcać, tak że liczę na większe możliwości w ciężarach.
Zmieniony przez - TheGladiators w dniu 2013-11-01 22:17:58
http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016
Kurzcze zazdroszcze siły w wyciskaniu u mnie z tym słabo .Doradca w dziale "JUNIOR SFD"
http://www.sfd.pl/***DZIENNIK_KONKURSOWY_by_ArturJasio_pods._s_23_i_41***-t845853-s41.html
Nasza 10tygodniowa przeprawa, -11kg
http://www.sfd.pl/TRENER+PODOPIECZNY_TheGladiators_i_Peepek_-t974602.html
Przeprawa z budowaniem masy (strona 27)
Nie wiesz co i jak brać ?
http://www.sfd.pl/[FAQ]Co,_jak_i_kIedy_BRAĆ-t460528.html
http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016
"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"
DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html
http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016
Witaminki, mono
Samopoczucie jak najbardziej ok. Zjadłem sobie na śniadanie dwie bułeczki pszenne. Nie jestem za jedzeniem białego chleba/wypieków pszennych, ale uważam, że raz na jakiś czas można sobie pozwolić na takie pieczywo. Miał być cheat day, ale tak jak przeczuwałem - po odwiedzeniu sklepu i zrobieniu portfel był pusty. W tygodniu wybiorę się na skład złomu i opyle jeden z żeliwnych kaloryferów
Stoją tylko bezużytecznie w garażu. Łosoś był mega, sam zapach już pobudził mój apetyt na resztę dnia. Pzdr !
http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016
Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-11-02 22:10:13
DT TechAvi
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- ...
- 68