SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poltorson w drodze na debiuty 2013 z Hitec Nutrition

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7998
Hmm nasuwa sie pytanie why nie piszesz relacje z testu ktory miales prowadzic...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam wczoraj wywaliłem ostry trening nóg w Tomazowie Maz,Oj było cięzko na chwile obecną nie trzymam jako taskiej typowej diety masowej pchłaniam dośc duże ilości jedzenia na chwilę obecna stawiam na wegle oczywiście z głowa zeby za bardzo mnie nie nalało poniżej rozpiska z treningu .
-wypychanie na suwnicy 4x10,10,8,8 z progresem cięzaru
-przysiady na maszynie smithsa w róznym rozstawie nóg 4xs12
-uginanie nóg tyłem 4x10
-wykroki z hantlami na duzym obciązeniu
Łydki
-osle wspięcia 4x20
-wspiecia z cięzarem na steperku gigant seria

Na chwilę obecna łydka jak i cała częśc dolna do dopracowania i poprawki.Wracając do domu spore problemy z dodawaniem gazu i operowaniem sprzegłem ehhe .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2409
no nie chce nic mowic ale damiano juz 13kg do przodu :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
no i chyba na tyle stanie na chwilę obecna chociaz organizm wchłania jak gąbka :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no to znaczy ze nogi potrenowane ja czesto mam problem jak wysiadam nie raz trzeba sie wytoczyc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
ostatnio taki nacisk na te kulosy kłade ze dwa dni po treningu sa dla mnie ciężkie do przeżycia:)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no niestety ale musisz tak robic przez cala mase
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5862
Witam jeszcze dzis o poranku cięzko było sie podnieśc z łózka hehe ale rozchodziałem sie i jest juz oka ale zakwasy potężne znaczy ze dałem z siebie makasa na treningu i tak włąsnie tez czułem w dniu wczorajszym wykonałem trening łap,identycznie jak na nogach pompa gigant heheh az cięzko sie przykładało tela do ucha heheh .
Biceps
-młotkowanie 3x15
-biceps w oparciu o kolano 3x12
-siódemki 15,15,17,17,12,12,10 po tym poszła mega pompka
Triceps
-wyciskanie gryfem łamanym zza głowy 4x15
-wyciskanie hantla jednoracz 4x12
-i na dopompowanie łapy wyrzuty hantli z mocnym skretem 5x12

Na chwile obecna nie kręce duzo aero co drugi dzień po 15 minutek pozwalam swojemu organizmowi wyglądac jak chce na chwile obecna ehhe,choc niedługo lato ,ale lubie wygląd na masie niebawem podrzuce wam pare fotek jak bedzie okazja je zrobić w jakims ciekawym miejscu pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
to tez zasluga tego ze za mase zabrales sie dosc szybko po zakonczeniu sezonu wiec tej tkanki jeszcze sie duzo nie nagromadzilo i pompa jest zupelnie inna niz jak byloby dosc duze zatluszczenie np ja widze po sobie jak poziom tkanki jest zbyt wysoki to nie idzie sie napompowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2409
ja tez nogi dalem teraz na poniedzialek i robie je do upadku
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREA MASS

Następny temat

Peak Performance

electro
Polecane artykuły