SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co właśnie wcinasz VOL 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 260055

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44108
hawajska własnej roboty oczywiście..

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
paczka orzechow
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja 8 wiejskich jajków
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32399
owsianka

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256
brokuły twaróg

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 3367 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18896
Anka: witaj w klubie ładowania ww wieczorem
Jak co tydzień w każdy weekend, robię sobie jednego CZITA. Ostatnio było to 1/2x blachy gorącego ciasta drożdżowego z jabłkami i snickers
a dzisiaj 3x bułki orkiszowe + 3x kromki razowego ze słonecznikiem, twarożek, wędlina, żółty ser, ketchup, majonez, kiełki i warzywa. Także dzisiaj zdrowo takie kanapeczki.
Ładujemy węgle na dobry sen!

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2013-04-27 22:02:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6474
jogurt pitny danone - 750ml
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11697
100 lat mnie tu nie było,
ale jak już jestem to się udzielę :D


Omlet z 3 jaj + 3 białek, z pieczarkami, szynką i cebulą
Sałata lodowa, czerwona cebula, pomidor, tzatzyki z jogurtu greckiego.
300g piersi.



Mój faworyt po treningu,
Placki owsiane, 250g owsa, 6 białek, 2 żółka, jabłko, cynamon, wiórki kokos.
300g piersi z pieczarkami.
Sałata lodowa, rukola, szpinak świeży z tzatzykami z greckiego.






Zmieniony przez - Spells0n w dniu 2013-04-28 08:42:19

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5005
Mmm smacznie :). Ja aktualnie wcinam chleb razowy + 3 jajka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32399
owsianka i zaraz trening ;)

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące areobów.

Następny temat

Low carb na mass a posilki okolotreningowe?help?

electro
Polecane artykuły