SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 231349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
koles08
a Ty na redukcji jesteś ? że na LC

ani redukcja ani masa

jem zeby zyc

low carb bo lepszy dla zdrowia i organizmu ;)

twarog;)

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2013-07-28 23:27:52


tak tylko pytam

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Koleś08:
jem zeby zyc

low carb bo lepszy dla zdrowia i organizmu ;)

popieram

U mnie za chwilę przed treningowo wpadnie mix sałat + tuńczyk + oliwki czarne + pestki dyni i vinaigrette + kufelek soku wielowarzywnego i jedziemy BICEPS & TRICEPS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Low carb z pewnością dla zdrowia lepszy, ale ostatnio utwierdziłem się w przekonaniu, że tłuszcze i białko przy intensywnym wysiłku roboty należytej nie zrobią niestety ;) U Mnie leci kawka, litr coli zero ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
erde91
Low carb z pewnością dla zdrowia lepszy, ale ostatnio utwierdziłem się w przekonaniu, że ;)tłuszcze i białko przy intensywnym wysiłku roboty należytej nie zrobią niestety U Mnie leci kawka, litr coli zero ;)


też tak sądzę trzeba mieć siłę na targanie żelastfa


śniadanko; owsianka z serkiem i śliwkami

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Przy intensywnych treningach na dłuższą metę odpada -> dlatego ja robię okresowe ładowania ww i nie chodzę przeładowany cały czas. Zapełniam baki podczas takiej "węglo-sesji" i jest uroczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2591
2 jaja + owsiana

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
placek low carb 800kcal

ja jestem hardkor u mnie leca wytrzymałościowe treningi zarówno na siłce jak i w terenie na low carb mimo ze jestem ekto i 6g wegli mnie nie zalewa

Ania
kto pyta nie błądzi:)

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2013-07-29 09:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Po treningu mix z indykiem + warzywa + nektarynki + vinaigrette
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2591
paszkosz, liczysz kalorie ? Jeżeli tak, ile jesz dziennie ?
Bułki

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Nogi, barki, brzuch weszły dzisiaj w wysokie obroty, jak należy ^^ Miałem jeszcze sporo sił po treningu to potańczyłem sobie przed workiem w ramach aerobów przez 27 minut. Jaki trening, takie żarło, więc:
1) 350 gram schabu ze spaghetti (100 gram makaronu pełnoziarnistego, sos z koncentratu + mega dużo warzyw)
2) 3 x twarogowy ryż na słodko (kokosowy, czekoladowy, bananowo-winogronowy)
3) Mix sałat + oliwki + pomidor + ogórek małosolny, a wszystko to z domową bruschettą
~2200 kcal, ~180 gr białka, ~50 gr tłuszczy, ~ 260 gr węgli
Czyli mój przepis na "zjedz porządnie" w przeciągu 90 minut ;)

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-29 13:12:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące areobów.

WHEY premium