SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 233605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Zrazy z dziczyzny - jak ja kocham wujka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
ryz, piers, marchewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Po sniadaniu musialem wykonczyc te swieta, bo lezalo a ja nie lubie wywalac i jak mnie pozniej korci jakies niezdrowe zarcie w ciagu tygodnia. Takze resztka makowca, 2x male babeczki z kremem waniliowym i resztka tortu nalesnikowego + troche czekolady z orzechami teraz po treningowo 300g szyjek rakowych i warzywa azjatyckie. I na aero jakies za godzine, zeby to po sniadaniowe szalenstwo wykonczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
wpadł indyk i ryby ;) mnie do słodkiego nie ciągnie, gorzej z tłuszczem

Zmieniony przez - Ankaskakanka w dniu 2013-04-02 17:49:14

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Mnie generalnie też nie - nie ma Świąt czy innych takich zdarzeń i całe to g*** może dla mnie nie istnieć. Dobra szama, drób, ryby, oliwa, chleby etc. i jestem MEGA szczęśliwy, dobra forma, zdrowie.
Tylko na święta ładuję baterie potężnie i rzucam się na to wszystko. Ciasta, ciasteczka -> wszystko, co jest wtedy na "słodkim stole". I jakie są moje odczucia?
Humor poprawiony, nawsuwałem się słodyczy pod korek i jest git, ale... Następnego dnia na twarzy od razu jakieś krosty, zajady, sucha skóra, plamy...
Dlatego musiałem wykończyć wszystko, co było po świętach

Aktualnie "come back to reality" -> po aerobach MICHA mixu sałat z piersią indyka, furą warzyw i suszoną żurawiną
( w końcu zrobione zakupy! YEA, po świętach wczoraj głodowałem... Nie miałem kompletnie NIC oprócz słodkich ciast i słoika marynowanych papryk od babci... DRAMAT Ratowałem się jednym jajkiem, resztką odżywki białkowej i mrożonymi warzywami hortexu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
serek wiejski i chleb razowy przed chwila a teraz neoangin.. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
tuńczyk rozdrobniony w wodzie ( ale szit... ) + pomidor + cebula + kolendra + sałata rzymska i mięta do picia

Dają się we znaki poranne harce po śniadaniowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
ser + pomidor + cebula + oliwa i orzechy włoskie

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Omlet: jaja + owsiane zmielone + słodzik + trochę kakao.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
wiejski lekki + trochę twarożku + orzechy włoskie, pestki dyni i słonecznik + warzywa i żytni razowy
I jedziemy dzisiaj BICEPS + TRICEPS
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące areobów.

Następny temat

Low carb na mass a posilki okolotreningowe?help?

WHEY premium