SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
koles08
po treningowo

400g skrzydełek
200g warzyw
rumianek

Ania nono bo dostaniesz klapsa

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2013-07-30 18:34:11


jest po czym bić

chciałam iść pobiegać ale deszcz pada

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Właśnie wróciłem z biegania... U Mnie nie padało z nieba, ale po 35 minutach to litrami ze mnie padała potówka po biegu: kawał szarlotki + lody + bita śmietana, a co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Jakie ładowania, o czym Wy mówicie, Kochani

Ja wróciłem z sesji foto -> dzisiaj dział desery, w związku z tym "na obiad i podwieczorek" załadowałem:
- tartinkę waniliową z bananami i słonymi orzeszkami toffie
- tartinkę czekoladową z serkiem i wiórkami kokosowymi i malinami
- tartinkę waniliową z serkiem waniliowym, fetą, bazylią i truskawkami
- tartinkę czekoladową z morelami, nadzieniem serowym i pistacjami

- resztka masła orzechowego z kawałkami orzeszków
- resztkę orzeszków w toffie
- resztkę nadzienia z serka śmietankowego, miodu i wiórków kokosowych
- koszyczek malin i nektarynki

Wszystko w przeciągu 2h ŁADOWANIE GRUBE! -> dobrze, że po treningu zjadłem normalną szamę, bo poza tym same pyszne "śmieci".
Obecnie po aero duszony kurczak... CAŁY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
paszkos ile jesz dziennie kcal bez ładowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Nie wiem, nie liczę dokładnie. Na oko bez ładowania około 1.8tyś + drugie tyle, jak nie więcej w ładowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2591
1.8 kcal. Jak Ty chcesz zbudowac masę ? Ty się boisz ? Janek nie dogryzam Ci, ale jesteś mega aktywny na 1.8kcal to Ty chudniesz... Ale nie wtrącam się. Życzę powodzenia ;)

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ogarnij, że ładuję przez ostatnie 2 tygodnie codziennie - także wpada ok. 3000 kcal. Na tym poziomie czuję się optymalnie, masa idzie wolniej niż przy zwykłej diecie z ww na poziomie ~6g/kg, ale czuję się o niebo lepiej, brak symptomów alergii na gluten, przeciążenia etc. Muszę kombinować, bo jestem alergikiem i teraz zauważyłem to idealnie -> stosując LC z okresowym ładowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
skoro codziennie ładujesz to, to nie jest okresowe ładownie tylko zwykły hc ale posiłki sobie podzieliłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No prawie codziennie, ale w okresie dwóch tygodni - poniedziałek; wtorek; czwartek; piątek. Generalnie chodzi mi o ładowanie ww w jednym posiłku wciągu dnia. W pozostałe posiłki mocne LC.

Ps -> szukasz jakiegoś podstępu, czy o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
ja nie? tylko to nie jest lc jak jesz 3 posiłki białkowo-tłuszczowe a w 4 i tak ładujesz masę węgli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące areobów.

Następny temat

Low carb na mass a posilki okolotreningowe?help?

WHEY premium