SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 233625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koktajl z truskawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
koktajl truskawkowy + twaróg chudy + musli , kawa

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czas na większy posiłek :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
makaron z piersią z grila

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Jurek:
Dobry klasyk!

U mnie ryz jasminowy + mix z warzywami i vinaigrettem + piers indyka. ( KLASYK potreningowy - dzisiaj biceps + triceps, czyli TRENING i SZAMA PROSTO Z PRZYKLADOWEJ DIETY SEZONOWCA )

Odnosnie tego Jurek, co pisales ostatnio, ze jestes bardziej glodny im wiecej jesz. Ja cos takiego zauwazylem tez, ze jak mam pelen talerz i jem spokojnie, to jest git. Zjem powiedzmy 3/4 tego, co sobie nalozylem i czuje nasycenie, ale jem dalej, bo juz malo zostalo, a nie bede wywalal. I w momencie, kiedy szama sie juz konczy, okazuje sie, ze moglbym zjesc jeszcze ze 3x takie
Nie wiem, od czego to zalezy, ale zjadam i po chwili wszystko jest git. Jestem najedzony i jest cudnie
Cos takiego masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurczak w musztardzie i ryż brązowy :D

Paszkos sezonowcy przecież trica nie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paszkos ja mam różnie.mój apetyt jest uzależniony od wielu czynników haha a porcje od tego jak moja serwuje haha był okres w życiu gdzie gotowanie cieszyło mnie ,ostatnio nie odczuwam tego w ogóle. żeby nie było ze of top,to jem czereśnie na deser:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ryz,miecho,sos pomidorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
kawa

na obiad indyk z truskawkami

Zmieniony przez - Ankaskakanka w dniu 2013-06-24 14:35:35

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Kubas zielonej herbaty, za jakieś 30min porcja krety, a za godzinę łorkaut. A potem tradycyjnie ładowanie ww aż do ostatniego posiłku

Good ol' chicken!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące areobów.

Następny temat

Low carb na mass a posilki okolotreningowe?help?

WHEY premium