SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 232607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3073
Paszkos, dlaczego Ty tak mało jesz ? 0 ryżu itd... Masuj węglami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
W ostatniej szamie rzadko jem węgle - poza tym ostatnio robię sobie dwa dni w tygodniu z ładowaniem węglami, poza tym jem ich mniej na rzecz tłuszczy.
Znacznie lepiej się z tym czuję - nie mam obciążonego przewodu pokarmowego i alergii pokarmowych z tym związanych. Ostatnimi czasy doświadczyłem tego, że niestety nie służą mi kasze, ryże, makarony, pieczywo... Teraz, kiedy jem ich mniej na rzecz tłuszczy, czuję się o wiele, wiele lepiej.

Jak byłem mały to miałem mega alergie pokarmowe i teraz zbieram za to żniwa niestety..... Laktoza, w małej ilości, ale gluten też...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3073
Wiedz, że organizm się przyzwyczai do kasz po pewnym czasie, a przede wszystkim polepszy Ci prace jelit itd... Chodzi oto, ze nie dostarczas tyle węgli ile musisz ;) A wiedz, że ból, był niestety przez to, że tyle ważyłeś. spokojnie Ci wyjdzie to na +. Ale powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No właśnie sęk w tym, że przez ostatni rok ładowałem w siebie sporo węgli. Owsiane, makarony, kasze, chleby... I łaziłem ewidentnie przeciążony. Wzdęcia, częste kolki i bóle brzucha - no nie było komfortowo.
Było to związane z alergią i nietolerancją pewnych składników w diecie. Teraz zastępuję to warzywami, owocami, suszonymi owocami i zdrowymi tłuszczami i jest znacznie lepiej

Ale dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
spore ilosci wegli moga rozj**ac kichy nie polecam

low carb najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Dokładnie... Jak teraz patrzę z perspektywy czasu, to aż mi niedobrze się robi.
Bąki, brak energii, gorsza cera.

LC rządzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jajecznica i koniec na dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
sałatka (mozzarella 125g plus dwa pomidory, wszystko to podlane oliwą extra werdżin i posypane ziołami) oraz "kastom mejd prołtin szejk"
(30g białka Hi-Tec C6, 100g twarogu, 200ml mleka, łycha kakao, słodzik)

A gdy zegar wybije północ... Ładujemy węgle ile wlezie

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
MISIEXL:

Cykaj foty ładowania i dawaj koniecznie tutaj! Ja ładowałem wczoraj i czuję, że napełniłem bak na kilka dni !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
Kura słodko-kwaśna własnej roboty (300g+100g ryżu), a na deser pół kilo czereśni i 300g winogron, do tego bonitki kakaowe z biedronki (uwielbiam ) i banan. Się trawi , dobranoc

Good ol' chicken!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące areobów.

Następny temat

Low carb na mass a posilki okolotreningowe?help?

WHEY premium