SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TRENING CYKLICZNY-GRUPA I str. 62 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203585

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Cahir- pisałem już o tym-BLAGAM CZYTAJCIE

podciągnij się ile dasz rady, a potem do 12 dobij samymi negatywnymi ruchami=-tj-w górę z pomocą nóg- w dół z kontrolą mięsni, bez pomocy.

A CO DO CIĘŻARÓW TO POMAŁU- SIŁA PRZYJDZIE DAJ SOBIE SZANSĘ

----------------------
Fundator

-----
HooB- jak mozemy pomóc?

---------
Siwy KL- NIE POLECAM TRENINGU DZIEŃ PO DNIU- ZAJEDZIESZ SIĘ- ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOSCI NIE WRÓŹE TEMU NIC DOBREGO

--------------------
baton18- poszukaj- sa ćwiczenia na barki, a co do ud to wykonaj sobie kilkanaście przysiadów na "sucho" a dwugłowe pobiegaj chwilę w miejscu kopiąc się po zadku- poważnie -to nie żart

-------------------------



Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3850
Dzięki Michaił za odpowiedź
Mam jeszcze pytanie: czy podciąganie na drążku do klatki można
zastąpić jakimś innym ćwiczeniem (na razie nie mam drążka)?
I jak by mi jeszcze ktoś poradził jak zawiesić krążek przy kostce
bo za cholerę nie wiem?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
1.wiosłowanie w opadzie e sztangą/ sztangielką
2.polecam pasek

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7230
Jak wyglada sprawa ze zwiekszaniem obciazenia? Michail, wspomniales wczesniej, ze wyjasnisz to mniej wiecej. Rozumiem, ze w pierwszych dwoch tygodniach ciezar jest taki sam, a pozniej? Zwiekszamy go tylko raz czy coraz bardziej?

Mam jeszcze pytanko - czy wyeliminowanie cwiczenia: prostowanie nogi z przywiazanym ciezarkiem - bedzie mialo wielki wplyw na efekty? Po prostu nie da sie dobrze wykonac tego cwiczenia majac przywiazany do nogi talerz - trzeba na maszynach...

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 34373
My ACT
1.skłony w leżeniu głową w dół - brzuch
2.prostowanie nóg na maszynie siedząc-czworogłowe ud
3.uginanie nóg na maszynie leżąc/stojąc-dwugłowe ud
4.ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki szerokim nachwytem-(górny grzbiet),
5.wznosy tułowia z opadu-ławka rzymska-prostowniki grzbietu
6.wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-klatka
7.rozpiętki na ławce skośnej-głową w górę-klatka
8.podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody-barki
9.uginanie ramion ze sztangą podchwytem stojąc-bicepsy
10.prostowanie ramion na wyciągu-triceps
11.wspięcia na palce w staniu obunóż na maszynie lub suwnicy-łydki
12.unoszenie kolan (drążek, poręcze)-brzuch

Ten plan dopracowalem do silowni z jakiej kozystam. Napiszcie co o nim sadzicie.
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Theopij- wiele osób tak trenuj i nie narzeka-rób za to przysiady lekko i ok.

Co do obciązeń- to spokojnie.
---------

Jaco-OKI

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13338
Michail raczej nie pisałeś co to znaczy "robić negatywnie". Podejrzewałem że to coś podobnego do "oszukanych serii" ale niebyłem pewien.

Poszedłem po rozum do głowy i zmnieszam obciążenia w ćwiczeniach na naramienne. Z resztą jest spoko. Teraz dojdą mi podciągniecia na drążku to będzie troche ciężko. Dam rade :).

Btw. Moim zdaniem na siłowni b.ważną rolę odgrywa muzyka jakiej się słucha. Ja np. słucham heavy metalu i nieraz gdy już miałem się poddać wsłuchałem sie na chwilę w takie utwory jak np. The Power ( ) i dociągnołem serie do końca :). <taki malutki offtopick>



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail nie rozumiem tego co tam odpisałeś:

"...dobij samymi negatywnymi ruchami=-tj-w górę z pomocą nóg- w dół z kontrolą mięsni, bez pomocy..."

Można jakoś jaśniej. Jak to z pomocą nóg ?

HooB
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Podciąganie na drazku- ruchy negatywne:

do góry pomagasz sobie nogami unieść się-podciągnąc- a dół opuszczasz się już o własnych siłach- kontrolując ruch grzbietem.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, jush czaje. Dzieki pozdro.

A z tą pomocą to na razie nic nie można mi pomóc, muszę po prostu się zachartować trochę i przyzwyczaić do treningów, potem jush pewnie lepiej pójdzie.

HooB
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Basen i pływanie

Następny temat

TRENING CYKLICZNY-GRUPA V str.7 CYKL VI

electro
Polecane artykuły