SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA I str. 62 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam... trenuje już w akcji "trenuj z nami..." jakiś czas i cały czas nurtuje mnie jedno pytanie: czy oby na pewno dobrze dobrałem maksymalne obciążenia... bo chociaż przy trzecim obwodzie cięzko już mi się podnosi... to jakoś to idzie... no a dzień później nie czuje się specjalnie obolały... a może powinienem...
tak więc pytanie brzmi: JAK DOBIERAĆ MAKSYMALNE OBCIĄZENIA???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Spoko Azbeściak , jednak staraj się pisać poprawnie . Może będziesz pisał wolniej , ale po pewnym czasie wejdzie ci to w nawyk. Jeżeli będziesz tak nadal pisał to wkońcu będziesz miał tak jak ja. --> nauczysz się głupio pisać i trudno to będzie wykorzenić.
---------------------

Silkcut - te pierwsze 6 tygodni to dopiero wprowadzenie. Wprowadz takie obciążenie żebyś miał pewne trudy po treningu. Nie staraj się ćwiczyć z maxymalnymi ciężarami. Raczej postaraj się skrócić przerwy między kolejnymi ćwiczeniami. W skrajnych przypadkach pomiń te przerwy (np. robisz bicepsy opierając sie o ławkę skośną , zchodzisz i odrazu bierzesz się za pompki)
rób wszystko dokładnie technicznie i koncentruj się na tym by jak najbardziej pracował mięsień ćwiczony (w danym ćwiczeniu).

Troche to zawiłe , ale połapiesz się.



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Azbesciak-WIDAC, ŻE MAŁO CZYTASZ- BĘDĄ PROGRAMY PRZEZ CAŁY ROK NA KAŻDY SPRZĘT

ORAZ ODŻYWIANIE:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=105824

---------------------------

silkcut -KIERUJ SIĘ "ZAPASEM" PODANYM W ZAŁOŻENIACH

------------------------


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam...
jestem w grupie I/4 czyli sztanga i sztangiełki... i strasznie lubie rozpiętki na ławce poziomej - gdzie w programie najlepiej to wcisnąć lub ewentualnie zamiast czego...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail chyba nie zauwazyles mojego postu, skopiuje:
"w tym tygodniu mamy robic pierwszy obwód z normalnymi ciezarami a w drugi z wiekszymi czy od razu mamy wieksze obciarzenie [takie same w 2 obwodach]???
czy to zmniejszenie ilosci obwodów to jakis mały odpoczynek przed 2 cyklem?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
silkcut-W DALSZYCH CYKLACH BĘDĄ ROZPIĘTKI

-----------

sIWY-MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam... ponownie... to już chyba ostatnie pytanie...
co zamiast przysiadów ze sztanga/sztangiełkami na karku (czworogłowe ud)...
bo mam straszne problemy z utrzymaniem równowagi... udaje mi się robić przysiady poprawnie właściwie tylko jeżeli wyciągam przed siebie ręce... a nie bardzo mam wtedy czym trzymać sztangę/sztangiełki )))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zmniejsz obciązenie, zastosuj podkładki (1-2 cm) pod pięty.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Jestem w pierwszej grupie i jak dotąd to wystarczyły mi informacje, które ukazały się na Forum, ale zbliża się koniec 6-cio tygodniowego ACT i nie mogę znaleźć nic na temat II cyklu. Moje pytanie: czy coś przeoczyłem , czy mam cierpliwie czekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Witam....Dzisiaj trenowalem po raz drugi...Oczywiscie I grupe, trening 2...Zmienilem troche kolejnosc cwiczen..Czy mozna tak?? Pozatym dodalem sobie jedno cwiczonko, a mianowicie prostowanie nog na atlasie...

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Basen i pływanie

Następny temat

TRENING CYKLICZNY-GRUPA V str.7 CYKL VI

WHEY premium