SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA I str. 62 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184442

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7342
Grzbiet
1.Wiosłowanie sztangielkami oburącz w opadzie uchwytem "młotkowym" "PROG"
2.Wiosłowanie jednorącz sztangielką w opadzie nachwytem
3.Szrugsy ze sztangielkami

to jest caly zestaw cwiczen, na plecy cyklu 2 program tylko sztangielki, chce jeszcze umiescic gdzies drazek zeby sie wiecej razy podciagac i nie wiem za co go zamienic. A moze poprostu dodac go do treningu ?? przejzalem treningi na full osprzet i tam byly 4 cwiczenia na grzbiet w tym podciaganie szerokim nachwytem, wiec moze dalo by rade i tu ten drazek jakos wplesc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
jako 1 zrób drązek
jako 2 zrób wiosłowanie uchwytem młotkowym

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Michail zgadza sie-w drugim obwodzie nie moge juz podniesc tyle samo ile w pierwszym,a jakbym w pierwszym robil od poczatku z hantlami 7 kg to wydaje mi sie ze w tych cwiczeniach ktore wymienilem bedzie to za malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To moze zacznij od mniejszego obciazenia, albo zmniejsz ilość powtórzń

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
A czy regulowanie obciazenia w czasie obwodu wchodzi w gre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na upartego tak.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Michail-a odpowiedz mi jeszcze czy moge zamienic francuskie wyciskanie sztangielki za glowa oburacz na wyprosty ramion lezac,a wyciskanie sztangielek na rozpietki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ta pierwsza zamiana ok, ale zamiana podstawowego -złożonego ćwiczenia (wyciskania) na izolowane - rozpiętki nie polecam.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
pytanko mam najlepiej chyba jakby michail odpowiedzial - wczoraj powinienem miec trening - zaczac mialem 3 tydzien 1 cyklu (ten tydzien kiedy zaczyna sie 3 obwody) jednak niestety wczoraj cos w pracy mi wypadlo i skonczylem prace dopiero ok 18 wiec gdzies tak 18.45 bylem w domu stwierdzilem ze nie robie trewningu bo akurat o 19.00 mialem miec posilek i jakbym zrobil trening to po pierwsze na glodnego po drugie bym sobie zlikwidowal caly plan posilkow na ten dzien i bym carbo pil po 20 co chyba nie jest dobrym pomyslem wiec zjadlem zarcie i nie zrobilem treningu i teraz dziew zrobie i we czwartek i w sobote jednak nie chce takiego ukladu - wole pn , sr ,pt bo w sobote wszyscy sa w domu i oni mnie rozsmieszaja i nie moge sie skupic - chamstwo zatem czy zrobic wt czw sob czy nie robic soboty i nastepny tydzien leciec od poniedzialku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michail, chcialbym sie dolaczyc do cyklicznosci, od ktorego miejsca mam zacac, od cyklu 1 z zeszlego roku?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Basen i pływanie

Następny temat

TRENING CYKLICZNY-GRUPA V str.7 CYKL VI

WHEY premium