Cześć. Są wakacje, to doskonały czas, aby wypełnić wolne chwile, a chciałbym je właśnie poświęcić na wzmocnieniu mięśni rąk. Niestety mam tylko w domu hantle z wymiennymi obcążkami do 8kg. Chciałbym zwiększyć trochę biceps, ale "ponoć" ważne są też pozostałe części. Nie znam się na tym, nigdy nie ćwiczyłem, a zależy mi na jakichś efektach, niż głupie machanie hantlą.
Jakieś rady? Najbardziej interesuje mnie ile mogę ćwiczyć i jak...
Serdecznie pozdrawiam!
Zmieniony przez - klt19 w dniu 2012-07-05 22:21:58
Jakieś rady? Najbardziej interesuje mnie ile mogę ćwiczyć i jak...
Serdecznie pozdrawiam!
Zmieniony przez - klt19 w dniu 2012-07-05 22:21:58
Krzysztof Piekarz
. Nie najlepiej by było jak byś miał pod reka jakiś sprzęt : ławeczke , gryf , hantle , stojaki no chyba ze chcesz tylko na sezon sie wzmocnic to moze jakis 