SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening rąk, jak rozpocząć?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć. Są wakacje, to doskonały czas, aby wypełnić wolne chwile, a chciałbym je właśnie poświęcić na wzmocnieniu mięśni rąk. Niestety mam tylko w domu hantle z wymiennymi obcążkami do 8kg. Chciałbym zwiększyć trochę biceps, ale "ponoć" ważne są też pozostałe części. Nie znam się na tym, nigdy nie ćwiczyłem, a zależy mi na jakichś efektach, niż głupie machanie hantlą.

Jakieś rady? Najbardziej interesuje mnie ile mogę ćwiczyć i jak...

Serdecznie pozdrawiam!

Zmieniony przez - klt19 w dniu 2012-07-05 22:21:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 2783 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48001
Sezon w pełni . Nie najlepiej by było jak byś miał pod reka jakiś sprzęt : ławeczke , gryf , hantle , stojaki no chyba ze chcesz tylko na sezon sie wzmocnic to moze jakis trening domatora pompeczki itp poszukaj w wyszukiwarce napewno cos znajdziesz
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bice są najważniejsze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10642
mlekołak a jeszcze niedawno sprute miałeś do ludzi co sie nabijają z sezonowców ;d
btw dobry koleś z autora 6 przeczytanych artykułów, jak by nie można najpierw szukać potem pisać -.-

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5493
właśnie młekołak p***o, zamiast mu pomóc to p******isz głupoty bez sensu, dzieciaku neostrady. Widać co się dzieje jak dzieciaki rozwą się do klawiatury.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Jeżeli chodzi o ciężar hantli to jest dobry chociaż dla początkujących powinien być mniejszy.Biceps możesz ćwiczyć od 2 do 3 razy w tygodniu. Do tego pamiętaj o wolnych dniach czyli np.w jednym dniu trenujesz w drugim robisz sobie wolne. Na pozostałe części ciała możesz dorzucić wszelkiego rodzaju pompki. Jest to bardzo ważne gdyż pompki rozwijają mięśnie klatki piersiowej, obręcz barkową ,triceps i w pewnym stopniu brzuch. Dorzuć jeszcze podciąganie na drążku i wiosłowanie rozwiniesz wtedy plecy. Duże grupy mięśniowe trenuj najlepiej raz w tygodniu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem trollem muszę trollować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 112 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29416
troll musi się odnaleźć w każdej sytuacji :D Autorze idz na siłkę a jak nie chcesz to chociaż drążek sobie kup.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10642
pakomania zacząłem się śmiać już w chwili gdy zobaczyłem twój nick, myślałem że może napiszesz chociaż coś mądrego ale się zawiodłem, reszta jest równie śmieszna (jeżeli nie śmieszniejsza) jak twój nick
btw co tu dużo mówić metakreta podał ci właściwy temat reszta zależy od ciebie, małymi kroczkami powoli sam, może na siłkę też mamy iść za ciebie wszystko by chcieli jak na tacy a od siebie to nic ehh ;/

też kiedyś taki byłem

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty lepiej idź spać bo mniej regeneracji = duże spadki z twojego 34 cm bica
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10642
no spory jest nie ma co :D a twój jak bo się nie pochwaliłeś :p ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

Co myślicie o ławce firmy HERTZ ?

electro
Polecane artykuły