SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jak masa mięśniowa idzie do przodu obojętnie jak cwicze?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9350
wiadomo jedni pakują całe dnie inni godzine a inni tylko seriami-Moje pytanie jest takie:czy coś da w stpsunku do przyrostu podnoszenie tylko kilka razy co jakiś czas nawet nie codziennie tylko raz w tygodniu kilka razy podnieśc ciężarki-czy jakby ten pasek który idzie do pownego momentu(przyrost masy) się wogóle ruszy jak będę tak mało trenowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9350
nie trenuje regularnie- obecna muskulatura mnie zadowala tylko chciałbym żeby biceps i triceps mi jescze urósł troche(dosłownie).I raczej mi się nie opłaca jakoś specjalnie pakowac dlatego się pytam czy jak będę podnosic obojętnie kiedy to czy będzie ten przyrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
nie będzie

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9350
aha czyli musze coziennie by miec choc najmniejszy przyrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Nie codziennie a regularnie, mięśnie muszą mieć czas na regenerację ale też bodzieć musi być odnawiany w odpowiednim czasie i częstotliwości aby organizm miał sygnał że rozrost mięśni jest potrzebny na dłuższą metę a nie że wysiłek był duży ale tylko chwilowy.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9350
a co 2 dni pare razy do zmęczenia totalnego podnosic np. poniedziałek,środa,piątek,niedziela ?

Zmieniony przez - Alex2040 w dniu 2013-10-08 21:09:18
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Nie obrażajmy się nawzajem.
Co rozumiesz przez sformułowanie "parę razy do zmeczenia całkowitego"? Kilka serii czy jak, to tak nie działa poczytaj trochę na temat budowania masy w dziale dla początkujących i dziale junior. Gdyby od paru razy się rosło to chodziłyby po ziemi same karki

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9350
tzn. pare razy codziennie co 2 godziny podnosic np.2 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136837
Po co: lepiej zrobić normalny trening na daną partię. Raz w tygodniu jak ją zmęczysz powiedzmy 15 seriami wystarczy. To, co sugerujesz, nic nie da. sam piszesz: nie ćwiczysz regularnie. zacznij z dobrym planem i sam zobacz jak poleci

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 342 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9350
ale właśnie ja nie chce specjalnie na ten przyrost planu dlatego pytam się czy jak będę tylko rekreacyjnie,regularnie cwiczyc to mi w ciągu miesiąca przybędzie z 2cm w mięśniach-bo tyle mi wystarczy a też nie chce zamęczac mięśni jakimś specjalnym treningiem bo zdobycie tych kilka cm kończy moje treningi związane z przyrostami a zaczynają się o utrzymanie formy :)

Zmieniony przez - Alex2040 w dniu 2013-10-14 12:03:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty na siłownie.

Następny temat

trening do upadku

WHEY premium