Witam.
Od stycznia tego roku trenuję na takim planie:
Trening A: (PONIEDZIAŁEK)
Przysiad ze sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie x 15 powtórzeń
Podciąganie na drążku podchwytem 3 serie x 15 powtórzeń
Trening B: (ŚRODA)
Martwy ciąg ze sztangą 4 serie x 10 powt.
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem 4 serie x 10 powt.
Wyciskanie na barki, siedząc, do czoła 4 serie x 10 powt.
Wiosłowanie jednorącz 4 serie x 10 powt.
Wznosy ramion w opadzie 4 serie x 10 powt.
TRENING A (PIĄTEK; to samo co w poniedziałek, z modyfikacją)
Przysiad ze sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
Wyciskanie sztangi leżąc 5 serii x 5 powtórzeń
Podciąganie na drążku nachwytem 5 serii x 5 powtórzeń
Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej i chciałem się zapytać czy już zmieniać ten plan czy nadal ćwiczyć według niego? Dodam że w wakacje chcę rozpocząć cykl z kreatyną. Diety również nie miałem, więc aby zwiększyć postępy w ćwiczeniach, planuje ją sobie ułożyć. Pytania do Was:
1. Jaką kreatynę stosować?
2. Jak odpowiednio ułożyć dietę?
3. Jak rozkładać obciążenie? tak abym ze spokojem wykonał wszystkie serie czy tak że muszę z siebie wszystko wycisnąć?
4. Zostać przy tym planie czy go zmienić? np. na SPLIT?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Od stycznia tego roku trenuję na takim planie:
Trening A: (PONIEDZIAŁEK)
Przysiad ze sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 3 serie x 15 powtórzeń
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie x 15 powtórzeń
Podciąganie na drążku podchwytem 3 serie x 15 powtórzeń
Trening B: (ŚRODA)
Martwy ciąg ze sztangą 4 serie x 10 powt.
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem 4 serie x 10 powt.
Wyciskanie na barki, siedząc, do czoła 4 serie x 10 powt.
Wiosłowanie jednorącz 4 serie x 10 powt.
Wznosy ramion w opadzie 4 serie x 10 powt.
TRENING A (PIĄTEK; to samo co w poniedziałek, z modyfikacją)
Przysiad ze sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
Wiosłowanie sztangą 5 serii x 5 powtórzeń
Wyciskanie sztangi leżąc 5 serii x 5 powtórzeń
Podciąganie na drążku nachwytem 5 serii x 5 powtórzeń
Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej i chciałem się zapytać czy już zmieniać ten plan czy nadal ćwiczyć według niego? Dodam że w wakacje chcę rozpocząć cykl z kreatyną. Diety również nie miałem, więc aby zwiększyć postępy w ćwiczeniach, planuje ją sobie ułożyć. Pytania do Was:
1. Jaką kreatynę stosować?
2. Jak odpowiednio ułożyć dietę?
3. Jak rozkładać obciążenie? tak abym ze spokojem wykonał wszystkie serie czy tak że muszę z siebie wszystko wycisnąć?
4. Zostać przy tym planie czy go zmienić? np. na SPLIT?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz