SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Poza tym nikt nie wspomni o ryzyku nieuprawiania sportu Czyli narzekania moich kolezanek na plecy czy np otluszczenie ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
bo lekarze ogólnie cudni są, mnie raz gin załatwił zastrzykiem hormonalnym 20kg na plusie a teraz jak byłam to stwierdził inny oczywiście że jak coś na moje bóle moze mi przepisać tabletki anty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Co do gina to będę miała z nim poważną rozmowę w grudniu na temat tabsów...Nie chcem ich już

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Un bo laski uprawiające sport zazwyczaj mają niski bf a niski bf to brak okresu. Ludzie wycinają to co niewygodne czyli niski bf i tak mamy sport=brak okresu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
tja, ten gin endo specjalista od policystycznych jajnikow stwierdzil, ze tabletki uspia mi jajniki i dadza antykoncepcyjny efekt.... tylko jak sie u nastepnej gin okazalo, moje jajniki sie oczyszczaja z torbieli od kiedy lecze niedoczynnosc tarczycy i dla niej to nie obraz policystycznych jajnikow, wiec tamtem dajac mi w lipcu tabsy uspil pewnie by mojej jajniki na zawsze, bo lekarze raczej podejrzewaja niedoczynnosc przysadki... w lutym piewrszy raz zatrzymal mi sie okres na ponad dwa miesiace i zaczeto mnie leczyc trzy cykle luteina a potem od polowy kwietnia po okresie ani widu ani slychu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
zreszta wydaje mi sie, ale lekarzem nie jestem, ze ta luteina tylko pogorszyla sprawe, bo organizm oduczyl sie naturalnego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
moim zdaniem powinni edukowac laski, jak sie powinny odzywaiac i ze dieta mezczyzny a kobiety na redukcji to calkiem inne sprawy i to co sie sprawdza u mezczyzny nie musi u kobiety.... i ze kobieca redukcja to delikatna sprawa... bo jak po raz kolejny przegladam psedo gazetke o odchudzaniu, to sie zastanawiam, czy Ci ludzie rzeczywiscie dietetyke pokonczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
dobra, zawrocilam Wam laski zgrabne pupencje, ide swoja szlifowac, zyczcie mi mocy w przysiadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Hera niech moc będzie z Tobą

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja dziewczyna i odchudzanie

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium