SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dziewczyna i odchudzanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

kobieta

Waga

58

Wzrost

158

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

uczelnia i 2x silownia w tygodniu po poludzniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91
Witam! Mam problem! Moja dziewczyna postanowila sie odchudzac i poprosila mnie o rade, ale ja nie potrafie jej pomoc. Osobiscie jestem osoba ktora uczeszcza na silownie i buduje mase miesniowa ale o odchudzaniu nie mam pojecia.
Jak ułozyc dla niej odpowiednia diete (na forum jest pelno postow ale kazde jest pogmatfane jak dla mnie)?
Dodam pokrótce ze ma 22 lata, 58 kg, 158 cm i jej zapotrzebowanie kcal wynosi ok 1700 kcal.
Pomocy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Przede wszystkim daleki byłbym od tego, by w pełni modyfikować aktualny jadłospis, a raczej wprowadzać zmiany, które mogą polepszyć jego wartościowość.
Przeanalizuj sposób odżywiania się dziewczyny na np. przestrzeni ostatnich 2-3 dni, i od tego wyjdz, jako bazy. Produkty mniej wartosciowe/bardziej przetworzone staraj sie zamienic na ich zdecydowanie lepsze zamienniki. Wykluczenie słodyczy, a np. dodatek owoców/warzyw, czy przekąsek w postaci orzechów. Zamiana wszelkich wędlin, kiełbasek, czy serków light - na mięso, chleb pszenny/płatki kukurydziane - na np. ryż, pieczywo razowe, czy ziemniaki. Dodatek oliwy spożywanej na zimno, zamiast np. oleju do smażenia.

Taki zabieg w pewnym stopniu zdecydowanie lepiej jest tolerowany, jak nagłe, sztywne ustalenie pewnych ram - a jak wiadomo, kobiety bywaja wybredne Już sama stopniowa zmiana nawyków powinna wpłynąć na estetykę ciała.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dział LADIES

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
REGULAMIN DZIAŁU: ankieta+zrzut z dziennika posiłków + zdjęcia

do tego: " jak wiadomo - kobiety bywają wybredne" - nie ma różnicy między facetem, a kobietą w temacie wybredności... to jest zależne od tego czy danej osobie na prawdę zależy, więc najlepiej jakby twoja dziewczyna sama zaczęła czytać i wzięła się za siebie

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-25 11:58:10
1

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobić by wyrzeźbić ciało

Następny temat

pizgaj sztangą, rzucaj złomem, bądź rasowym jamochłonem - spam

WHEY premium